Driving electricity
Elektryczna wolność
Przenieś wrażenia z jazdy na nowy, elektryzujący poziom - pokonuj trasę płynnie i cicho lub maksymalnie podkręć moc i poczuj ekscytujący smak natychmiastowego momentu obrotowego. Nowy Opel Astra Electric ucieleśnia nowe doświadczenia jazdy autem w pełni elektrycznym i sprawia, że ekologiczna jazda nabiera całkiem nowych, emocjonujących barw.
 
Prowadź po swojemu
Wrażenia z jazdy na Twoich zasadach: W nowym Oplu Astra Electric elastyczna moc jest zawsze w zasięgu ręki: wybierz jeden z 3 dostępnych trybów jazdy, który najlepiej pasuje do pokonywanej trasy, warunków drogowych i Twojego nastroju.  Tryb Sportowy gwarantuje maksymalną dynamikę jazdy, tryb Eco zapewnia optymalną wydajność, a tryb Standardowy (Normal) harmonijnie łączy dostępną moc z oszczędnością energii - a wszystko to przy zerowym poziomie lokalnych emisji CO2, w ciszy pozbawionej zakłóceń i przy prędkości maksymalnej do 170 km/godz.
 
Jedź dalej
Opel Astra Electric wykorzystuje najnowocześniejszy system hamowania odzyskowego, aby w trakcie redukowania prędkości gromadzić energię, która w przeciwnym razie zostałaby utracona, gwarantując tym sposobem jeszcze większy zasięg elektryczny.  System nie tylko odzyskuje energię podczas hamowania, ale działa także, gdy kierowca Astry Electric zdejmie nogę z gazu.
 
Uwolnij moc
Sercem nowego Opla Astra Electric jest akumulator litowo-jonowy najnowszej generacji - 102 ogniwa o dużej gęstości energetycznej wyposażono w zaawansowany system zarządzania ciepłem, co zapewnia długowieczność i większy zasięg. Wyjątkowo kompaktowy akumulator zintegrowano z podwoziem, aby obniżyć środek ciężkości, co przekłada się na wyjątkowe właściwości jezdne i dynamiczne prowadzenie, bez ograniczenia miejsca wewnątrz kabiny.
 
Elektryk się opłaca
Śledź informacje o dostępnych dotacjach, z kórych możesz skorzystać przy zakupie nowego Opla Astra Electric. To kolejny argument za tym, że wybór samochodu elektrycznego się opłaca. 
Dowiedz się więcej o dotacjach rządowych