Design
Wyrusz w trasę z najlepszymi
Podkreśl swój indywidualny styl i nadaj Astrze Electric jeszcze bardziej dynamiczny charakter, jeżdżąc na lekkich 18-calowych felgach o optymalnym, aerodynamicznym kształcie. Obręcze dostępne są w dwóch różnych wersjach stylistycznych, które sprawiają, że zarówno wygląd auta jak i jazda nowym Oplem Astra Electric dostarczają wielu emocji.
 
Zmierz się z przyszłością
Stań twarzą w twarz z najbardziej śmiałą sylwetką w okolicy. Forma podąża za funkcjonalnością: ten unikalny panel to kwintesencja niemieckiego wzornictwa, która płynnie scala reflektory i przednią kamerę w jedną porywającą całość.  Tam, gdzie tradycyjne pojazdy mają zwyczajny grill przedni, nowy Opel Astra Electric dumnie prezentuje charakterystyczny panel Opel Vizor.
 
Zachwycające wnętrze
Odkryj całkiem nową rzeczywistość w futurystycznym wnętrzu pełnym innowacyjnych rozwiązań.  Stylistyka nowego Opla Astra Electric urzeka odświeżoną deską rozdzielczą Opel Pure Panel®, pozbawioną zbędnych funkcji, która dostarcza kierowcy optymalnie dobranych informacji.  Rozsiądź się w ergonomicznym aktywnym fotelu przednim1, który w ramach wyposażenia dodatkowego może być pokryty luksusową tapicerką z Alcantary.  Niech otoczy Cię przestronna kabina, pełna technologii i czystego komfortu, bez zbędnych elementów.
 

1 Z certyfikatem Akcji na rzecz Zdrowego Kręgosłupa (AGR). Certyfikat AGR jest znakiem jakości przyznawanym przez niezależną komisję badawczą.