Komfort
Funkcje podgrzewania
Dzięki funkcji podgrzewania ThermaTec®1 szybko i wydajnie usuniesz szron lub zamglenie z szyby przedniej.  Ciesz się funkcją podgrzewania foteli z przodu1, a nawet zewnętrznych foteli w kanapie tylnej2, z dodatkowym systemem podgrzewania kierownicy3, który zapewni komfort w zimne poranki.
 
1, 2, 3 Wyposażenie dodatkowe w wybranych wersjach.
Usiądź wygodnie
Ergonomiczne, aktywne fotele1 nowego Opla Astra Electric odznaczono znakiem jakości AGR2 (Kampania na rzecz zdrowszych pleców).  Dzięki dostępnym opcjom dostosowania ustawień, w tym regulowanym zagłówkom, elektronicznej regulacji ustawień wsparcia odcinka lędźwiowego i solidnemu podparciu okolicy ud, fotele są nie tylko wyjątkowo wygodne, ale pomagają utrzymać zdrową pozycję ciała, co w dłuższej perspektywie przekłada się na lepsze samopoczucie kierowcy i pasażera. 

1 Wyposażenie dodatkowe w wersji Edition i standardowe w wersji GS

2 Certyfikat AGR jest znakiem jakości przyznawanym przez niezależną komisję badawczą złożoną z ekspertów z różnych dziedzin medycyny.  

Dach panoramiczny
Przez panoramiczny szyberdach1 do przestronnego wnętrza nowego Opla Astra Electric dostaje się mnóstwo światła dziennego. Szyberdach można uchylić lub otworzyć w całości, dzięki czemu kierowca i pasażerowie mogą poczuć wiatr we włosach i promienie słońca podczas każdej podróży.  
1 Wyposażenie dodatkowe.
IntelliAir
Intelli-Air to najnowszy, wysokowydajny system monitorowania stanu powietrza w kabinie, który na bieżąco śledzi informacje o jakości powietrza wewnątrz i na zewnątrz pojazdu.  Uruchamia się automatycznie, gwarantując świeżość i czystość powietrza dla kierowcy i pasażerów.