Premiera Nowej Corsy i Nowej Astry

WIELKIE PREMIERY

NOWA CORSA I NOWA ASTRA W OPEL KREDYT OD 3,99% (RRSO 7,52%)*

Zapraszamy do salonów.

Oto idealna okazja, aby z bliska przyjrzeć się kolejnym odsłonom bestsellerów Opla, poznać ich zalety, a także sprawdzić je w praktyce podczas jazdy testowej. Z przyjemnością przygotujemy też ofertę specjalną na wybrany model.

ZNAJDŹ DEALERA

Poznaj Nową Corsę.

Miejska, zwinna Nowa Corsa oczarowuje nowoczesną, usportowioną sylwetką, gamą rozwiązań wspomagających kierowcę w bezpiecznym prowadzeniu, najnowocześniejszymi funkcjami łączności i... dostępną już w 2020 roku proekologiczną wersją z napędem w pełni elektrycznym o zasięgu do 337 km.*
POZNAJ JĄ Z BLISKA SPRAWDŹ PROMOCJE KONFIGURATOR JAZDA PRÓBNA
* Wartość zasięgu określona na podstawie pomiarów w cyklu WLTP, zgodnie z Rozporządzeniami WE nr 715/2007 oraz nr 1151/2017.

Poznaj Nową Astrę.

Nowa Astra, jeszcze bardziej ekonomiczna dzięki silnikom nowej generacji, zachwyca obniżoną o nawet 21%* emisją CO2 oraz niskim poziomem zużycia paliwa. Szeroka gama zalet i sprawdzonych rozwiązań sprawia, że codzienna jazda Nową Astrą okazuje się po prostu… niecodzienna.
POZNAJ JĄ Z BLISKA SPRAWDŹ PROMOCJE KONFIGURATOR JAZDA PRÓBNA
* W porównaniu z Astrą K dotychczas produkowaną.

*Liczba aut w Kredycie 3,99% jest ograniczona.

RRSO - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 7,52% dla reprezentatywnego przykładu na dzień 03.12.2019 r. na zakup nowego pojazdu, dla kredytu w wysokości 38 141 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 44 474,27 zł, oprocentowanie stałe 5,89% całkowity koszt kredytu 6 333,27 zł (w tym: prowizja 1 106,09 zł, odsetki 5 227,18 zł), 51 rat miesięcznych (50 rat po 872,05 zł  i jedna 871,77 zł).

Kredyt samochodowy udzielany jest przez BNP Paribas Bank Polska S.A. („Bank”), z którym współpracują Dealerzy sieci dealerskiej Opel, umocowani do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytu.

Dostępność kredytu zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta dokonanej przez Bank.

Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem. Szczegóły dostępne u Dealerów Opla. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Opel Kredyt jest nazwą handlową pod którą BNP Paribas Bank Polska S.A., nadzorowany przez KNF, oferuje swoje usługi w ramach sieci dealerskiej Opel. Opel Kredyt jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Opel Automobile GmbH, a BNP Paribas Bank Polska S.A. jest uprawniony do korzystania ze znaku na podstawie odrębnej sublicencji.