Zafira

Opel Zafira

  • 4 lata pełnej ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare
  • Mistrzowskie rabaty

Opel Zafira

Z rabatem do 6 000 zł

OPEL FLEXCARE.

4 lata pełnej ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare**.

Dbamy o Twój komfort i spokój dając Ci aż 4 lata ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare do nowej Zafiry.

**Program Opel Flexcare 2+2 lata Ochrony Pogwarancyjnej i Opel Assistance z limitem przebiegu 60 tys. km w ciągu 4 lat eksploatacji pojazdu w cenie 1 zł netto oferowany jest i obsługiwany przez Dealerów marki Opel. Pakiet Opel Flexcare można rozszerzyć o dodatkowe usługi za dopłatą. Oferta promocyjna obowiązuje do 31.08.2019.

ZAFIRA PROMOCJA.

Opel Zafira z rabatem do 6 000 zł.

Charakterystyczne kształty nadwozia przyciągają spojrzenia, a przestronne i elastyczne wnętrze obiecuje komfortowe podróże.

Maksymalna wartość obejmuje regularny rabat 5 000 zł oraz dodatkowy rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji klienta na portalu myOpel.

SAMOCHODY OD RĘKI.

Zafira dostępna od ręki.

Zafira spełni się idealnie jako eleganckie auto służbowe lub przestronne auto rodzinne. Wygoda i  nowoczesne technologie doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji. Wybierz odpowiedni model w gotowej konfiguracji dostępny od ręki.

WYPRZEDAŻ ROCZNIKA 2018.

Opel Zafira w wyprzedaży rocznika 2018 z rabatem do 9 000 zł.

Wnętrze Zafiry jest jasne i przestronne. Stylowe, staranne wykończenie, wysokiej jakości materiały i komfortowe fotele zapowiadają wyjątkowe doznania.

Promocyjny rabat w wysokości 8 000 zł oraz rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji klienta na portalu MyOpel. Promocja dotyczy Zafiry z roku produkcji 2018 i obowiązuje do wyczerpania zapasów. Samochody na składzie dealerskim mogą zawierać dodatkowe, płatne wyposażenie. Prosimy o potwierdzenie dostępności poszukiwanego modelu u Dealera marki Opel.

Promocje, które mogą Cię zainteresować.