Opel Mokka X

Kalkulację sporządzono dla modelu Opel Mokka X 120 lat 1.4 Turbo MT6 S/S z lakierem metalicznym, Pakietem „Parkuj i jedź" i kołem zapasowym, w cenie 68 765 zł netto, w oparciu o zmienną stopę procentową WIBOR 1M, która w dniu 1 października 2019 roku wynosiła 1,64%, powiększoną o marżę. Opłata wstępna 38,30%, okres leasingu 60 miesięcy, wartość wykupu 1%, łączna suma opłat 113,44% ceny pojazdu.

 

Świadczenie reklamowanych usług następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem.

 

Opel Leasing jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Leasing Services sp. z o.o. oferuje swoje usługi we współpracy z BNP Paribas Bank Polska S.A. w sieci dealerskiej Opel. Opel Leasing jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Opel Automobile GmbH, a BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz BNP Paribas Leasing Services sp. z o.o. są uprawnione do korzystania ze znaku na podstawie odrębnej sublicencji.

 

Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Oferta produktowa oraz jej szczegóły dostępne są u Dealerów biorących w udział w promocji. Lista Dealerów uczestniczących w promocji dostępna jest na stronie www.opel.pl. Czas trwania promocji: do 31.12.2019 r. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.