Kalkulację raty sporządzono dla modelu Opel Mokka X 120 Lat  1.4 Turbo MT6 S/S z lakierem metalicznym, Pakieterm "Parkuj i jedź" i kołem zapasowym.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego na zakup nowego pojazdu wynosi 8,27 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu)  56 324 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 74 711,71 zł, oprocentowanie stałe 6,79 %, całkowity koszt kredytu 18 387,71 zł (w tym: prowizja 2 309,28 zł, odsetki 16 078,43 zł), 87 miesięcznych rat równych w wysokości 849 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 848,71 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 27 marca 2019 na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na zakup u autoryzowanego dealera nowego pojazdu marki Opel MOKKA X 120 Lat 1.4 Turbo 140KM MT6 S/S z lakierem metalicznym, pakietem "Parkuj i jedź" oraz kołem zapasowym, w cenie 79 980 zł, z wpłatą własną 23 656 zł, zabezpieczeniem kredytu w postaci przewłaszczenia pojazdu.

 

Do uzyskania kredytów na opisanych powyżej warunkach wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco, której koszt nie został wliczony do RRSO, oraz ustanowienie zabezpieczenia w postaci cesji praw z tego ubezpieczenia.
Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem.

Opel Kredyt jest nazwą handlową, pod którą Bank BNP Paribas S.A., nadzorowany przez KNF, oferuje swoje usługi w ramach sieci dealerskiej Opel. Opel Kredyt jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Opel Automobile GmbH, a Bank BNP Paribas S.A. jest uprawniony do korzystania ze znaku na podstawie odrębnej sublicencji.

Usługi pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytowych wykonują bezpośrednio Dealerzy marki Opel na podstawie pełnomocnictwa udzielonego przez Bank BNP Paribas S.A., 01-211 Warszawa, ul. Kasprzaka 10/16.


Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Produkt dostępny u wybranych autoryzowanych dealerów, szczegółowa lista dealerów biorących udział w promocji znajduje się na stronie www.opel.pl. Czas trwania promocji: do 30.04.2019 r. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.