Mokka X

Opel Mokka X

  • 4 lata pełnej ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare
  • Mistrzowskie rabaty

Opel Mokka X

Już za 849 zł/mies.

RRSO 8%

Opel Mokka X 120 lat

Z rabatem do 6 000 zł

WNĘTRZE Z KLASĄ.

Kunsztownie wykończone wnętrze tworzy niepowtarzalną aurę. Wysoka pozycja siedząca za kierownicą i bogata gama wyposażenia dodatkowego pozwalają spoglądać z Mokki X ponad większością aut.

OPEL FLEXCARE.

4 lata pełnej ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare.

Dbamy o Twój komfort i spokój dając Ci aż 4 lata ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare do nowej Mokki X.

Program Opel Flexcare 2+2 lata Ochrony Pogwarancyjnej i Opel Assistance z limitem przebiegu 60 tys. km w ciągu 4 lat eksploatacji pojazdu w cenie 1 zł netto oferowany jest i obsługiwany przez Dealerów marki Opel. Pakiet Opel Flexcare można rozszerzyć o dodatkowe usługi za dopłatą. Oferta promocyjna obowiązuje do 30.11.2019.

OPEL KREDYT.

Mokka X już za 849 zł/mies. (RRSO 8%)*

Zapytaj Dealera o dodatkowy upust za skorzystanie z programów finansowych Opla! Dopasuj parametry finansowania do swoich oczekiwań!

OPEL LEASING.

Opel Mokka X już za 849 zł netto/mies.

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź dodatkowe korzyści wynikające z naszych firmowych programów finansowania. Mamy bardzo elastyczną ofertę.

EDYCJA JUBILEUSZOWA „120 LAT”.

Opel Mokka X „120 lat” z rabatem do 6 000 zł.

Zwiększone bezpieczeństwo, wysoka pozycja za kierownicą, doskonała łączność oraz liczne udogodnienia znane z SUV-ów klasy wyższej to tylko wybrane zalety Mokki X. Poznaj już dziś jej wersję jubileuszową „120 lat”.

Maksymalna wartość obejmuje regularny rabat 5 000 zł dla wersji „120 lat” (dla pozostałych wersji rabat wynosi 3 000 zł) oraz dodatkowy rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji klienta na portalu myOpel.

Mokka X edycja „120 Lat” zachwyca gamą rozwiązań i udogodnień. Opcjonalne pakiety zwiększają jej atrakcyjność.

Wybrane elementy wyposażenia standardowego edycji jubileuszowej Mokki X:

  • Emblemat „120”, edycja limitowana
  • 18-calowe obręcze ze stopów lekkich
  • Tapicerka materiałowa „120”, czarna
  • Dywaniki podłogowe „120”, edycja limitowana
  • Ozdobne nakładki wewnętrznych progów drzwiowych z przodu

Dowiedz się więcej o edycji jubileuszowej  „120 lat"

SAMOCHODY OD RĘKI.

Mokka X dostępna od ręki.

Mokka X jest samochodem idealnym do pracy i na weekendowe wyjazdy. Nie czekaj, wybierz odpowiedni model w gotowej konfiguracji dostępny od ręki.

120 LAT HISTORII Z OPLEM.

Promocje, które mogą Cię zainteresować.

*Kalkulację raty sporządzono dla modelu Opel Mokka X 120 lat 1.4 Turbo MT6 Start/Stop MY2019 z lakierem metalicznym, Pakieterm "Parkuj i jedź" i kołem zapasowym.

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego na zakup nowego pojazdu wynosi 8%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu)  61 059 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 82 353,55 zł, oprocentowanie stałe 6,79 %, całkowity koszt kredytu 21 294,55 zł (w tym: prowizja 2 137,07 zł, odsetki 19 157,48 zł), 96 miesięcznych rat równych w wysokości 849 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 849,55 zł. Do uzyskania kredytu na powyższych warunkach wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco, której koszt nie został wliczony do RRSO oraz ustanowienie zabezpieczenia w postaci cesji praw z tego ubezpieczenia. Kalkulacja została dokonana na dzień 1 października 2019r. Kredyt na zakup nowego pojazdu Opel Mokka X 120 lat 1.4 Turbo MT6 S/S z lakierem metalicznym, Pakietem „Parkuj i jedź" i kołem zapasowym, w cenie 86 400 zł, z wpłatą własną 25 341 zł, zabezpieczeniem kredytu w postaci cesji praw do odszkodowania z ubezpieczenia autocasco.

 

Do uzyskania kredytów na opisanych powyżej warunkach wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco, której koszt nie został wliczony do RRSO, oraz ustanowienie zabezpieczenia w postaci cesji praw z tego ubezpieczenia. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem.

 

BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 418 918 zł, w całości wpłacony.

 

Opel Kredyt jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Bank Polska S.A., nadzorowany przez KNF, oferuje swoje usługi w ramach sieci dealerskiej Opel. Opel Kredyt jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Opel Automobile GmbH, a BNP Paribas Bank Polska S.A. jest uprawniony do korzystania ze znaku na podstawie odrębnej sublicencji. Usługi pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytowych wykonują bezpośrednio Dealerzy marki Opel na podstawie pełnomocnictwa udzielonego przez BNP Paribas Bank Polska S.A., 01-211 Warszawa, ul. Kasprzaka 10/16.

 

Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Produkt dostępny u wybranych autoryzowanych dealerów, szczegółowa lista dealerów biorących udział w promocji znajduje się na stronie www.opel.pl. Czas trwania promocji: do 30.11.2019 r. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.