Grandland X

OPEL GRANDLAND X

Z rabatem 17 000 zł.

OPEL GRANDLAND X

W promocyjnym leasingu od 102%.

OPEL GRANDLAND X

Już za 810 zł netto/mies.

FREE2MOVE LEASE.

TWARDZIEL Z WYGLĄDU, ROMANTYK Z NATURY.

Wysokiej jakości materiały, profilowane elementy i możliwość dostosowania wnętrza do indywidualnych potrzeb sprawiają, że w Grandlandzie X czujesz się po prostu u siebie.

NOWY GRANDLAND X.

Opel Grandland X z roku modelowego 2020 już za 87 500 zł.

Atrakcyjny SUV przyciąga spojrzenia płynnymi liniami nadwozia, muskularną sylwetką i dynamiczną naturą.

Już podstawowa wersja wyposażenia każdego modelu marki Opel oznacza komfort jazdy, funkcjonalne rozwiązania i całą gamę systemów bezpieczeństwa. Misją Opla jest, niezmiennie, udostępnianie innowacji jak najszerszemu gronu odbiorców.

Oferta dla przedsiębiorców. Cena dotyczy modelu Opel Grandland X Enjoy 1.2 Turbo 130 KM M6 z lakierem metalicznym i zawiera promocyjny rabat. Liczba aut w promocji jest ograniczona. Promocja ważna do 31.03.2020.

WYPRZEDAŻ 2019.

Grandland X z rabatem 17 000 zł.

Dynamiczny, rasowy SUV gotowy na każdą przygodę. 

Modele z roku produkcji 2019 jeszcze są w naszej superofercie. Sprawdź listę samochodów dostępnych od ręki u Dealerów. Zapytaj wybranego Dealera o ofertę dla Ciebie.

OPEL LEASING OD 102%.

Grandland X w promocyjnym leasingu od 102%

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź dodatkowe korzyści wynikające z naszych firmowych programów finansowania. Mamy bardzo elastyczną ofertę.

 • Już od 0 zł wpłaty własnej
 • Okres finansowania od 24 do 48 miesięcy
 • Możliwość sfinansowania dodatkowo:
  • Akcesoriów samochodowych
  • Ubezpieczenia komunikacyjnego
  • Ubezpieczenia straty finansowej (GAP)
  • Pakietów Opel Flexcare
 • Wszystkie formalności w jednym miejscu

OFERTA FREE2MOVE LEASE.

Grandland X już za 810 zł netto/mies.

Poruszaj się swobodnie z Free2Move Lease.

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź dodatkowe korzyści wynikające z naszych nowych firmowych programów finansowania i wynajmu. Mamy bardzo elastyczną ofertę pakietów serwisowych.

 • Niska rata i opłata wstępna
 • Pełny pakiet serwisowy
 • Wymiana samochodu nawet co 2 lata
 • Usługi Assistance 24h
 • Nielimitowany samochód zastępczy 

SAMOCHODY OD RĘKI.

Opel Grandland X dostępny od ręki.

Grandland X łączy najnowocześniejsze technologie i przyciągające wzrok wzornictwo. To dynamiczny, rasowy SUV gotowy na każdą przygodę, którą możesz rozpocząć już dziś. Wybierz odpowiedni model w gotowej konfiguracji dostępny od ręki.

OFERTA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.

Prowadzisz własny biznes? A może jesteś przedstawicielem grupy zawodowej? Opel przygotował dla Ciebie specjalną ofertę dostępną we wszystkich autoryzowanych salonach pod postacią atrakcyjnych rabatów i dedykowanych programów finansowania. Skontakuj się z Dealerem i dowiedz się, jakie specjalne warunki Tobie zaoferujemy!

Promocje, które mogą Cię zainteresować.

Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Produkt dostępny u wybranych autoryzowanych dealerów, szczegółowa lista dealerów biorących udział w promocji znajduje się na stronie www.opel.pl. Czas trwania promocji: do 30.04.2020 r. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.