Grandland X

Opel Grandland X

Już za 899 zł/mies.

RRSO 8,1%

Opel Grandland X 120 lat

Zapytaj Dealera o znakomitą ofertę dla przedsiębiorców i nie tylko!

TWARDZIEL Z WYGLĄDU, ROMANTYK Z NATURY.

Wysokiej jakości materiały, profilowane elementy i możliwość dostosowania wnętrza do indywidualnych potrzeb sprawiają, że w Grandlandzie X czujesz się po prostu u siebie.

OPEL KREDYT.

Grandland X już za 899 zł/mies. (RRSO 8,1%)*

Zapytaj Dealera o dodatkowy upust za skorzystanie z programów finansowych Opla! Dopasuj parametry finansowania do swoich oczekiwań!

OPEL LEASING.

Grandland X już za 899 zł netto/mies.

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź dodatkowe korzyści wynikające z naszych firmowych programów finansowania. Mamy bardzo elastyczną ofertę.

EDYCJA JUBILEUSZOWA „120 LAT”.

Opel Grandland X z rabatem 1 000 zł.

Zapytaj Dealera o znakomitą ofertę dla przedsiębiorców i nie tylko!

Przestronny SUV o dynamicznej naturze przyciąga wzrok pięknymi liniami muskularnego nadwozia i zachwyca gamą najnowocześniejszych technologii. Poznaj już dziś Grandlanda X z pakietem jubileuszowym „120 lat”.

Maksymalna wartość obejmuje regularny rabat 6 000 zł oraz dodatkowy rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji klienta na portalu myOpel.

Grandland X edycja „120 lat" zachwyca gamą rozwiązań i udogodnień. Opcjonalne pakiety zwiększają jego atrakcyjność.

Wybrane elementy wyposażenia Grandlanda X z Pakietem „120 lat"1:

  • Emblemat „120”, edycja limitowana
  • 17-calowe obręcze ze stopów lekkich
  • Dywaniki podłogowe „120”, edycja limitowana
  • Ozdobne nakładki wewnętrznych progów drzwiowych z przodu

Dowiedz się więcej o edycji jubileuszowej  „120 lat”. 

 

1 Pakiet „120 lat" dostępny dla wersji Enjoy i i Design Line.

OPEL FLEXCARE.

Opel FlexCare Ochrona Pogwarancyjna i Assistance 2+2 lata/limit 60 000 km za 1 199 zł**.

Zadbaj o swój komfort i spokój z Programem Opel FlexCare! Program Opel FlexCare, obejmujący do wyboru płatne Ochronę Pogwarancyjną i/lub Obsługę Okresową, Części Eksploatacyjne, z usługami Assistance, oferowany jest i obsługiwany przez Dealerów marki Opel. Zakres usług można dopasować do swoich potrzeb.

 

** Przedstawiona przykładowa oferta dotyczy pakietu Ochrony Pogwarancyjnej i Opel Assistance z całkowitym limitem przebiegu 60 000 km w ciągu 4 lat eksploatacji pojazdu.

120 LAT HISTORII Z OPLEM.

Promocje, które mogą Cię zainteresować.

Kalkulację raty sporządzono dla modelu Opel Grandland X Enjoy 1.2 Turbo 130KM MT6 S/S.

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego na zakup nowego pojazdu wynosi 8,10 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 67 156 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 92 597,19 zł, oprocentowanie stałe 6,79 %, całkowity koszt kredytu 25 441,19 zł (w tym: prowizja 2 753,40 zł, odsetki 22 687,79 zł), 102 miesięczne raty równe w wysokości 899 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 899,19 zł. Do uzyskania kredytu na powyższych warunkach wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco, której koszt nie został wliczony do RRSO oraz ustanowienie zabezpieczenia w postaci cesji praw z tego ubezpieczenia. Kalkulacja została dokonana na dzień 1 maja 2019 r. Kredyt na zakup u autoryzowanego Dealera nowego pojazdu Opel Grandland X Enjoy 1.2 Turbo 130KM MT6 S/S w cenie 94 312 zł, z wpłatą własną 27 156 zł, zabezpieczeniem kredytu w postaci przewłaszczenia pojazdu oraz cesją praw z ubezpieczenia autocasco.

 

Do uzyskania kredytów na opisanych powyżej warunkach wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco, której koszt nie został wliczony do RRSO, oraz ustanowienie zabezpieczenia w postaci cesji praw z tego ubezpieczenia. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem.

 

BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 418 918 zł, w całości wpłacony.

 

Opel Kredyt jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Bank Polska S.A., nadzorowany przez KNF, oferuje swoje usługi w ramach sieci dealerskiej Opel. Opel Kredyt jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Opel Automobile GmbH, a BNP Paribas Bank Polska S.A. jest uprawniony do korzystania ze znaku na podstawie odrębnej sublicencji. Usługi pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytowych wykonują bezpośrednio Dealerzy marki Opel na podstawie pełnomocnictwa udzielonego przez BNP Paribas Bank Polska S.A., 01-211 Warszawa, ul. Kasprzaka 10/16.

 

Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Produkt dostępny u wybranych autoryzowanych dealerów, szczegółowa lista dealerów biorących udział w promocji znajduje się na stronie www.opel.pl. Czas trwania promocji: do 31.05.2019 r. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.