Grandland X

Opel Grandland X

  • 4 lata pełnej ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare
  • Rabat do 9 000 zł

Opel Grandland X

Już za 899 zł/mies.

RRSO 7,90%

TWARDZIEL Z WYGLĄDU, ROMANTYK Z NATURY.

Wysokiej jakości materiały, profilowane elementy i możliwość dostosowania wnętrza do indywidualnych potrzeb sprawiają, że w Grandlandzie X czujesz się po prostu u siebie.

OPEL FLEXCARE.

4 lata pełnej ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare.

Dbamy o Twój komfort i spokój dając Ci aż 4 lata ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare do nowego Grandlanda X.

Program Opel Flexcare 2+2 lata Ochrony Pogwarancyjnej i Opel Assistance z limitem przebiegu 60 tys. km w ciągu 4 lat eksploatacji pojazdu w cenie 1 zł netto oferowany jest i obsługiwany przez Dealerów marki Opel. Pakiet Opel Flexcare można rozszerzyć o dodatkowe usługi za dopłatą. Oferta promocyjna obowiązuje do 31.01.2020.

OFERTA FREE2MOVE LEASE.

Grandland X już za 633 zł netto/mies.

Poruszaj się swobodnie z Free2Move Lease.

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź dodatkowe korzyści wynikające z naszych nowych firmowych programów finansowania i wynajmu. Mamy bardzo elastyczną ofertę pakietów serwisowych.

  • Niska rata i opłata wstępna
  • Pełny pakiet serwisowy
  • Wymiana samochodu nawet co 2 lata
  • Usługi Assistance 24h

RABAT.

Grandland X z rabatem do 9 000 zł.

Dynamiczny, rasowy SUV gotowy na każdą przygodę. 

Rabat dotyczy modelu z roku produkcji 2019. Maksymalna wartość obejmuje regularny rabat 8 000 zł na wersje z silnikiem Diesla oraz dodatkowy rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji klienta na portalu myOpel.

GRANDRABAT.

Opel Grandland X z rabatem do 26 000 zł dla przedsiębiorców.

Zapytaj Dealera o GRANDrabaty dla klientów indywidualnych.

Elegancki SUV, który z powodzeniem może być wizytówką każdej firmy. Muskularna sylwetka fantastycznie prazentuje się z każdej strony, a nowoczesne technologie zapewniają bezpieczeństwo i komfort.

*Oferta dla przedsiębiorców. Maksymalna wartość rabatu w ofercie dla przedsiębiorców dotyczy modelu Opel Grandland X Ultimate 2.0 Diesel AT8 S/S z roku modelowego 2020. Liczba aut w promocji ograniczona.

Opel Grandland X z roku modelowego 2020 już za 87 500 zł.

Atrakcyjny SUV przyciąga spojrzenia płynnymi liniami nadwozia, muskularną sylwetką i dynamiczną naturą.

Oferta dla przedsiębiorców. Cena dotyczy modelu Opel Grandland X Enjoy 1.2 Turbo 130 KM M6 z lakierem metalicznym i zawiera promocyjny rabat. Liczba aut w promocji jest ograniczona. Promocja ważna do 31.01.2020.

OPEL KREDYT.

Grandland X już za 899 zł/mies. (RRSO 7,90%)*

Zapytaj Dealera o dodatkowy upust za skorzystanie z programów finansowych Opla! Dopasuj parametry finansowania do swoich oczekiwań!

OPEL LEASING.

Grandland X już za 899 zł netto/mies.

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź dodatkowe korzyści wynikające z naszych firmowych programów finansowania. Mamy bardzo elastyczną ofertę.

SAMOCHODY OD RĘKI.

Opel Grandland X dostępny od ręki.

Grandland X łączy najnowocześniejsze technologie i przyciągające wzrok wzornictwo. To dynamiczny, rasowy SUV gotowy na każdą przygodę, którą możesz rozpocząć już dziś. Wybierz odpowiedni model w gotowej konfiguracji dostępny od ręki.

Promocje, które mogą Cię zainteresować.

*Kalkulację raty sporządzono dla modelu Opel Grandland X Enjoy 1.2 Turbo 130KM MT6 Start/Stop MY2019 z lakierem metalicznym, klimatyzacja automatyczną i kołem zapasowym.

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego na zakup nowego pojazdu wynosi 7,90%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 70 957 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 98 889,51 zł, oprocentowanie stałe 6,79 %, całkowity koszt kredytu 27 932,51 zł (w tym: prowizja 2 483,50 zł, odsetki 25 449,01 zł), 109 miesięcznych rat równych w wysokości 899 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 898,51 zł. Do uzyskania kredytu na powyższych warunkach wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco, której koszt nie został wliczony do RRSO oraz ustanowienie zabezpieczenia w postaci cesji praw z tego ubezpieczenia. Kalkulacja została dokonana na dzień 3 października 2019 r. Kredyt na zakup nowego pojazdu Opel Grandland X Enjoy 1.2 Turbo 130KM MT6 S/S  z lakierem metalicznym, klimatyzacją automatyczną i kołem zapasowym, z roku modelowego 2019, w cenie 98 800 zł, z wpłatą własną 27 843 zł, zabezpieczeniem kredytu w postaci cesji praw z odszkodowania z ubezpieczenia autocasco.

 

Do uzyskania kredytów na opisanych powyżej warunkach wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco, której koszt nie został wliczony do RRSO, oraz ustanowienie zabezpieczenia w postaci cesji praw z tego ubezpieczenia. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem.

 

BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 418 918 zł, w całości wpłacony.

 

Opel Kredyt jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Bank Polska S.A., nadzorowany przez KNF, oferuje swoje usługi w ramach sieci dealerskiej Opel. Opel Kredyt jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Opel Automobile GmbH, a BNP Paribas Bank Polska S.A. jest uprawniony do korzystania ze znaku na podstawie odrębnej sublicencji. Usługi pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytowych wykonują bezpośrednio Dealerzy marki Opel na podstawie pełnomocnictwa udzielonego przez BNP Paribas Bank Polska S.A., 01-211 Warszawa, ul. Kasprzaka 10/16.

 

Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Produkt dostępny u wybranych autoryzowanych dealerów, szczegółowa lista dealerów biorących udział w promocji znajduje się na stronie www.opel.pl. Czas trwania promocji: do 31.01.2020 r. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.