Grandland X

Opel Grandland X

  • 4 lata pełnej ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare
  • Mistrzowskie rabaty

Opel Grandland X

Z rabatem do 23 000 zł dla przedsiębiorców

GRANDrabaty dla klientów indywidualnych

Opel Grandland X

Już za 899 zł/mies.

RRSO 7,9%

Opel Grandland X 120 lat

Zapytaj Dealera o wyjątkowy rabat.

TWARDZIEL Z WYGLĄDU, ROMANTYK Z NATURY.

Wysokiej jakości materiały, profilowane elementy i możliwość dostosowania wnętrza do indywidualnych potrzeb sprawiają, że w Grandlandzie X czujesz się po prostu u siebie.

OPEL FLEXCARE.

4 lata pełnej ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare**.

Dbamy o Twój komfort i spokój dając Ci aż 4 lata ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare do nowego Grandlanda X.

** Program Opel Flexcare 2+2 lata Ochrony Pogwarancyjnej i Opel Assistance z limitem przebiegu 60 tys. km w ciągu 4 lat eksploatacji pojazdu w cenie 1 zł netto oferowany jest i obsługiwany przez Dealerów marki Opel. Pakiet Opel Flexcare można rozszerzyć o dodatkowe usługi za dopłatą. Oferta promocyjna obowiązuje do 31.08.2019.

GRANDRABAT.

Opel Grandland X z rabatem do 23 000 zł.*

Zapytaj Dealera o GRANDrabaty dla klientów indywidualnych.

Elegancki SUV, który z powodzeniem może być wizytówką każdej firmy. Muskularne nadwozie fantastycznie prazentuje się z każdej strony, a nowoczesne technologie zapewniają bezpieczeństwo i komfort.

*Oferta dla przedsiębiorców. Maksymalna wartość rabatu, dotyczy Opla Grandlanda X Ultimate 2.0 Diesel 177 KM AT8 S/S.

OPEL KREDYT.

Grandland X już za 899 zł/mies. (RRSO 7,9%)*

Zapytaj Dealera o dodatkowy upust za skorzystanie z programów finansowych Opla! Dopasuj parametry finansowania do swoich oczekiwań!

OPEL LEASING.

Grandland X już za 899 zł netto/mies.

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź dodatkowe korzyści wynikające z naszych firmowych programów finansowania. Mamy bardzo elastyczną ofertę.

EDYCJA JUBILEUSZOWA „120 LAT”.

Opel Grandland X z GRANDrabatem.

Znajdź swojego Dealera i zapytaj o wyjatkowy rabat na Twojego nowego Grandlanda X.

Przestronny SUV o dynamicznej naturze przyciąga wzrok pięknymi liniami muskularnego nadwozia i zachwyca gamą najnowocześniejszych technologii. Poznaj już dziś Grandlanda X z pakietem jubileuszowym „120 lat”.

Rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji klienta na portalu myOpel.

Grandland X edycja „120 lat" zachwyca gamą rozwiązań i udogodnień. Opcjonalne pakiety zwiększają jego atrakcyjność.

Wybrane elementy wyposażenia Grandlanda X z Pakietem „120 lat"1:

  • Emblemat „120”, edycja limitowana
  • 17-calowe obręcze ze stopów lekkich
  • Dywaniki podłogowe „120”, edycja limitowana
  • Ozdobne nakładki wewnętrznych progów drzwiowych z przodu

Dowiedz się więcej o edycji jubileuszowej  „120 lat”. 

 

1 Pakiet „120 lat" dostępny dla wersji Enjoy i i Design Line.

SAMOCHODY OD RĘKI.

Opel Grandland X dostępny od ręki.

Grandland X łączy najnowocześniejsze technologie i przyciągające wzrok wzornictwo. To dynamiczny, rasowy SUV gotowy na każdą przygodę, którą możesz rozpocząć już dziś. Wybierz odpowiedni model w gotowej konfiguracji dostępny od ręki.

WYPRZEDAŻ ROCZNIKA 2018.

Opel Grandland X w wyprzedaży rocznika 2018 z rabatem do 15 000 zł.

Grandland X to mocny, wytrzymały SUV, który idealnie sprawdzi się w życiu zawodowym i rodzinnym. Podkreśl swoją indywidualność poprzez intrygujące wzornictwo i najnowocześniejszą technologię.

Promocyjny rabat w wysokości 14 000 zł oraz rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji klienta na portalu MyOpel. Promocja dotyczy Grandlanda X z roku produkcji 2018 i obowiązuje do wyczerpania zapasów. Samochody na składzie dealerskim mogą zawierać dodatkowe, płatne wyposażenie. Prosimy o potwierdzenie dostępności poszukiwanego modelu u Dealera marki Opel.

120 LAT HISTORII Z OPLEM.

Promocje, które mogą Cię zainteresować.

Kalkulację raty sporządzono dla modelu Opel Grandland X Enjoy 1.2 Turbo 130KM MT6 S/S.

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego na zakup nowego pojazdu wynosi 7,90%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 69 838 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 97 092,45 zł, oprocentowanie stałe 6,79 %, całkowity koszt kredytu 27 254,45 zł (w tym: prowizja 2 444,33 zł, odsetki 24 810,12 zł), 107 miesięcznych rat równych w wysokości 899 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 899,45 zł. Do uzyskania kredytu na powyższych warunkach wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco, której koszt nie został wliczony do RRSO oraz ustanowienie zabezpieczenia w postaci cesji praw z tego ubezpieczenia. Kalkulacja została dokonana na dzień 19 lipca 2019 r. Kredyt na zakup nowego pojazdu: Opel Grandland X Enjoy 1.2 Turbo 130KM MT6 S/S w cenie 95 284 zł, z wpłatą własną 25 446 zł, zabezpieczeniem kredytu w postaci cesji praw z odszkodowania z ubezpieczenia autocasco.

 

Do uzyskania kredytów na opisanych powyżej warunkach wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco, której koszt nie został wliczony do RRSO, oraz ustanowienie zabezpieczenia w postaci cesji praw z tego ubezpieczenia. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem.

 

BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 418 918 zł, w całości wpłacony.

 

Opel Kredyt jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Bank Polska S.A., nadzorowany przez KNF, oferuje swoje usługi w ramach sieci dealerskiej Opel. Opel Kredyt jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Opel Automobile GmbH, a BNP Paribas Bank Polska S.A. jest uprawniony do korzystania ze znaku na podstawie odrębnej sublicencji. Usługi pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytowych wykonują bezpośrednio Dealerzy marki Opel na podstawie pełnomocnictwa udzielonego przez BNP Paribas Bank Polska S.A., 01-211 Warszawa, ul. Kasprzaka 10/16.

 

Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Produkt dostępny u wybranych autoryzowanych dealerów, szczegółowa lista dealerów biorących udział w promocji znajduje się na stronie www.opel.pl. Czas trwania promocji: do 31.08.2019 r. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.