Grandland Hybrid4

OPEL GRANDLAND X HYBRID

Już za 1 178 zł netto/mies. FREE2MOVE LEASE.

OFERTA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.

Grandland X Hybrid już za 141 400 zł dla przedsiębiorców.

Grandland X Hybrid będzie wkrótce dostępny w wersji z napędem na przednią oś. Moc 225 KM, 8-biegowa automatyczna skrzynia biegów elektronicznie sterowana oraz zasięg do 57 km w trybie elektrycznym to zalety, dzięki którym ta wersja Grandlanda X daje wiele radości z jazdy.

Cena dotyczy modelu Opel Grandland X Enjoy Hybrid 224 KM A8 FWD z lakierem metalicznym i zawiera promocyjny rabat dla przedsiębiorców oraz rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji klienta na portalu myOpel. Liczba aut w promocji jest ograniczona. 

OFERTA FREE2MOVE LEASE.

Grandland X Hybrid już za 1 178 zł netto/mies.

Poruszaj się swobodnie z Free2Move Lease.

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź dodatkowe korzyści wynikające z naszych nowych firmowych programów finansowania i wynajmu. Mamy bardzo elastyczną ofertę pakietów serwisowych.

  • Niska rata i opłata wstępna
  • Pełny pakiet serwisowy
  • Wymiana samochodu nawet co 2 lata
  • Usługi Assistance 24h

RABAT.

Grandland X Hybrid z rabatem do 6 000 zł.

Z połączenie zalet samochodu sportowo-użytkowego i technologii napędu hybrydowego typu plug-in powstaje nowy wymiar wydajnośc: Grandland X Hybrid.

Maksymalna wartość obejmuje regularny rabat 5 000 zł oraz dodatkowy rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji klienta na portalu myOpel.

OPEL FLEXCARE.

4 lata pełnej ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare.

Dbamy o Twój komfort i spokój dając Ci aż 4 lata ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare do nowego Grandlanda X Hybrid.

Program Opel Flexcare 2+2 lata Ochrony Pogwarancyjnej i Opel Assistance z limitem przebiegu 60 tys. km w ciągu 4 lat eksploatacji pojazdu w cenie 1 zł netto oferowany jest i obsługiwany przez Dealerów marki Opel. Pakiet Opel Flexcare można rozszerzyć o dodatkowe usługi za dopłatą. Oferta promocyjna obowiązuje do 31.01.2020.

Promocje, które mogą Cię zainteresować.

Liczba modeli w promocji ograniczona. Promocja dostępna do wyczerpania zapasów. Samochody na składzie dealerskim mogą zawierać dodatkowe, płatne wyposażenie. Prosimy o potwierdzenie dostępności poszukiwanego modelu u Dealera marki Opel.