Crossland X

OPEL CROSSLAND X

Z rabatem 6 000 zł.

OPEL CROSSLAND X

Już za 649 zł netto/mies.

FREE2MOVE LEASE.

WIĘCEJ NIŻ ATRAKCYJNY.

Zachwycające wzornictwo połączone z niemiecką precyzją: intuicyjne prowadzenie i wysoka pozycja za kierownicą to tylko wybrane zalety Crosslanda X.

NOWY CROSSLAND X.

Opel Crossland X już od 60 150 zł.

Crossland X to zwarta, elegancka, kompaktowa sylwetka, która skrywa nie tylko dynamiczną naturę, ale również funkcjonalne wnętrze.

Już podstawowa wersja wyposażenia każdego modelu marki Opel oznacza komfort jazdy, funkcjonalne rozwiązania i całą gamę systemów bezpieczeństwa. Misją Opla jest, niezmiennie, udostępnianie innowacji jak najszerszemu gronu odbiorców.

WYPRZEDAŻ 2019.

Opel Crossland X z rabatem 6 000 zł.

Wszechstronny SUV wyróżnia się wydajnymi silnikami, innowacjami rodem z klasy wyższej oraz wzorową funkcjonalnością. Poznaj już dziś Crosslanda X.

Modele z roku produkcji 2019 jeszcze są w naszej superofercie. Sprawdź listę samochodów dostępnych od ręki u Dealerów. Zapytaj wybranego Dealera o ofertę dla Ciebie.

OPEL KREDYT.

Opel Crossland X w Opel Kredyt 50/50 (RRSO 10,01%)*

Wybierz właściwą drogę finansowania.

 • Oprocentowanie kredytu 0%
 • Tylko 5% prowizji
 • 50% wpłaty własnej
 • Okres finansowania 1 rok
 • Możliwość sfinansowania ubezpieczenia OC i AC, akcesoriów oraz pakietów serwisowych FlexCare
 • Wszystkie formalności w jednym miejscu

OFERTA FREE2MOVE LEASE.

Opel Crossland X już za 649 zł netto/mies. 

Poruszaj się swobodnie z Free2Move Lease.

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź dodatkowe korzyści wynikające z naszych nowych firmowych programów finansowania i wynajmu. Mamy bardzo elastyczną ofertę pakietów serwisowych.

 • Niska rata i opłata wstępna
 • Pełny pakiet serwisowy
 • Wymiana samochodu nawet co 2 lata
 • Usługi Assistance 24h
 • Nielimitowany samochód zastępczy 

SAMOCHODY OD RĘKI.

Crossland X dostępny od ręki.

Crossland X dzięki wydajnymi silnikom i innowacjom rodem z wyższych segmentów jest wszechstronnym i wyjątkowym SUVem. Wybierz odpowiedni, dostępny od ręki model w gotowej konfiguracji.

OFERTA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.

Prowadzisz własny biznes? A może jesteś przedstawicielem grupy zawodowej? Opel przygotował dla Ciebie specjalną ofertę dostępną we wszystkich autoryzowanych salonach pod postacią atrakcyjnych rabatów i dedykowanych programów finansowania. Skontakuj się z Dealerem i dowiedz się, jakie specjalne warunki Tobie zaoferujemy!

Promocje, które mogą Cię zainteresować.

* Oferta limitowana przeznaczona jest dla osób fizycznych, indywidualnych przedsiębiorców zaciągających kredyt na potrzeby własne lub prowadzonej działalności, wspólników spółki cywilnej, rolników zaciągających kredyt na potrzeby prowadzonego gospodarstwa rolnego.


Propozycja kredytu obowiązuje do 30.06.2020 r.
RRSO – Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla kredytu samochodowego na zakup nowego pojazdu wynosi 10,01%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 38 540 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 47 376,11 zł, oprocentowanie stałe 7,39%, całkowity koszt kredytu 8 836,11 zł (w tym: prowizja 1 811,38 zł, odsetki 7 024,73 zł), 51 miesięcznych rat równych w wysokości 911,08 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 911,03 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 25 marca 2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na zakup nowego pojazdu w cenie 69 954 zł, z wpłatą własną 31 414 zł.

Dostępność kredytu zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta dokonanej przez Bank.
Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem. Szczegóły dostępne u Dealerów Opla. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Opel Kredyt jest nazwą handlową pod którą BNP Paribas Bank Polska S.A., nadzorowany przez KNF, oferuje swoje usługi w ramach sieci dealerskiej Opel. Opel Kredyt jest zarejestrowanym znakiem
towarowym na rzecz Opel Automobile GmbH, a BNP Paribas Bank Polska S.A. jest uprawniony do korzystania ze znaku na podstawie odrębnej sublicencji.