Crossland X

Opel Crossland X

 • 4 lata pełnej ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare
 • Mistrzowskie rabaty

Opel Crossland X

Już za 699 zł/mies.

RRSO 8,3%

Opel Crossland X 120 lat

Z rabatem do 6 000 zł

WIĘCEJ NIŻ ATRAKCYJNY.

Zachwycające wzornictwo połączone z niemiecką precyzją: intuicyjne prowadzenie i wysoka pozycja za kierownicą to tylko wybrane zalety Crosslanda X.

OPEL FLEXCARE.

4 lata pełnej ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare**.

Dbamy o Twój komfort i spokój dając Ci aż 4 lata ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare do nowego Crosslanda X.

** Program Opel Flexcare 2+2 lata Ochrony Pogwarancyjnej i Opel Assistance z limitem przebiegu 60 tys. km w ciągu 4 lat eksploatacji pojazdu w cenie 1 zł netto oferowany jest i obsługiwany przez Dealerów marki Opel. Pakiet Opel Flexcare można rozszerzyć o dodatkowe usługi za dopłatą. Oferta promocyjna obowiązuje do 31.07.2019.

OPEL KREDYT.

Opel Crossland X już za 699 zł/mies. (RRSO 8,3%)*

Zapytaj Dealera o dodatkowy upust za skorzystanie z programów finansowych Opla! Dopasuj parametry finansowania do swoich oczekiwań!

OPEL LEASING.

Opel Crossland X już za 699 zł netto/mies.

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź dodatkowe korzyści wynikające z naszych firmowych programów finansowania. Mamy bardzo elastyczną ofertę.

EDYCJA JUBILEUSZOWA „120 LAT”.

Opel Crossland X „120 lat” z rabatem do 6 000 zł.

Wszechstronny SUV wyróżnia się wydajnymi silnikami, innowacjami rodem z klasy wyższej oraz wzorową funkcjonalnością. Poznaj już dziś Crosslanda X w wersji jubileuszowej „120 lat”.

Maksymalna wartość obejmuje regularny rabat 5 000 zł dla wersji „120 lat” (dla pozostałych wersji rabat wynosi 3 000 zł) oraz dodatkowy rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji klienta na portalu myOpel.

Crossland X edycja „120 lat" zachwyca gamą rozwiązań i udogodnień. Opcjonalne pakiety specjalne zwiększają jego atrakcyjność.

Wybrane elementy wyposażenia standardowego edycji jubileuszowej Crosslanda X:

 • Emblemat „120”, edycja limitowana
 • 16-calowe obręcze ze stopów lekkich
 • Tapicerka materiałowa Rainbow, czarna/smokey plum
 • Dywaniki podłogowe „120”, edycja limitowana
 • Ozdobne nakładki wewnętrznych progów drzwiowych z przodu
 • Tylne światła w technologii LED
 • Dodatkowe oświetlenie LED w przednich drzwiach i konsoli środkowej
 • Dach i obudowy lusterek zewnętrznych w kolorze czarnym lub białym (dostępność w zależności od wybranego koloru nadwozia)
 • Srebrne nakładki na dolnych częściach zderzaków z przodu i z tyłu
 • Chromowana listwa w linii okien bocznych

 

Dowiedz się więcej o edycji jubileuszowej  „120 lat”. 

SAMOCHODY OD RĘKI.

Crossland X dostępny od ręki.

Crossland X dzięki wydajnymi silnikom i innowacjom rodem z wyższych segmentów jest wszechstronnym i wyjątkowym SUVem. Wybierz odpowiedni, dostępny od ręki model w gotowej konfiguracji.

120 LAT HISTORII Z OPLEM.

Promocje, które mogą Cię zainteresować.

*Kalkulację raty sporządzono dla modelu Opel Crossland X Enjoy 1.2 MT5 82KM.

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego na zakup nowego pojazdu wynosi 8,3%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 45 024 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 59 415,47 zł, oprocentowanie stałe 6,79%, całkowity koszt kredytu 14 391,47 zł (w tym: prowizja 1 845,98 zł, odsetki 12 545,49 zł), 84 miesięczne raty równe w wysokości 699 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 699,47 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 13 kwietnia 2019 r. Kredyt na zakup u autoryzowanego dealera nowego pojazdu marki Opel Crossland X Enjoy 1.2 MT5 82 KM w cenie 60 035 zł, z wpłatą własną 15 011 zł oraz zabezpieczeniem kredytu w postaci przewłaszczenia pojazdu.

 

Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem.

 

BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 418 918 zł, w całości wpłacony.

 

Opel Kredyt jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Bank Polska S.A., nadzorowany przez KNF, oferuje swoje usługi w ramach sieci dealerskiej Opel. Opel Kredyt jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Opel Automobile GmbH, a BNP Paribas Bank Polska S.A. jest uprawniony do korzystania ze znaku na podstawie odrębnej sublicencji. Usługi pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytowych wykonują bezpośrednio Dealerzy marki Opel na podstawie pełnomocnictwa udzielonego przez BNP Paribas Bank Polska S.A., 01-211 Warszawa, ul. Kasprzaka 10/16.

 

Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Produkt dostępny u wybranych autoryzowanych dealerów, szczegółowa lista dealerów biorących udział w promocji znajduje się na stronie www.opel.pl. Czas trwania promocji: do 31.07.2019 r. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.