Astra Sports Tourer

Astra Sports Tourer

  • 4 lata pełnej ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare
  • Mistrzowskie rabaty

Astra Sports Tourer

Już za 699 zł/mies.

RRSO 7,90%

Opel Astra 120 lat

z rabatem do 6 000 zł

USIĄDŹ WYGODNIE.

Astra została zaprojektowana z myślą o Twoim komforcie. Wysokiej jakości wnętrze i innowacyjne rozwiązania wyznaczają nowe standardy w swojej klasie.

OPEL FLEXCARE.

4 lata pełnej ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare.

Dbamy o Twój komfort i spokój dając Ci aż 4 lata ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare do nowej Astry Sports Tourer.

Program Opel Flexcare 2+2 lata Ochrony Pogwarancyjnej i Opel Assistance z limitem przebiegu 60 tys. km w ciągu 4 lat eksploatacji pojazdu w cenie 1 zł netto oferowany jest i obsługiwany przez Dealerów marki Opel. Pakiet Opel Flexcare można rozszerzyć o dodatkowe usługi za dopłatą. Oferta promocyjna obowiązuje do 30.11.2019.

OPEL KREDYT.

Astra Sports Tourer już za 699 zł/mies. (RRSO 7,90%)*

Zapytaj Dealera o dodatkowy upust za skorzystanie z programów finansowych Opla! Dopasuj parametry finansowania do swoich oczekiwań!

OPEL LEASING.

Astra Sports Tourer już za 699 zł netto/mies.

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź dodatkowe korzyści wynikające z naszych firmowych programów finansowania. Mamy bardzo elastyczną ofertę.

EDYCJA JUBILEUSZOWA „120 LAT”.

Opel Astra Sports Tourer „120 lat” z rabatem do 6 000 zł.

Wzór niemieckiej inżynierii w klasie kompaktowej łączy gamę rozwiązań znanych z klasy wyższej, sportowe właściwości jezdne oraz zaawansowane formy komunikacji. Poznaj już dziś Astrę w wersji jubileuszowej „120 lat”.

Maksymalna wartość obejmuje regularny rabat 5 000 zł dla wersji „120 lat” oraz dodatkowy rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji klienta na portalu myOpel.

Astra edycja „120 lat” zachwyca gamą rozwiązań i udogodnień. Opcjonalne pakiety specjalne zwiększają jej atrakcyjność. 

Wybrane elementy wyposażenia standardowego edycji jubileuszowej Astry:

  • Emblemat „120”, edycja limitowana
  • 16-calowe obręcze ze stopów lekkich
  • Tapicerka materiałowa Allure, czarna
  • Dywaniki podłogowe „120”, edycja limitowana
  • Ozdobne nakładki wewnętrznych progów drzwiowych z przodu

 

Dowiedz się więcej o edycji jubileuszowej  „120 lat”. 

SAMOCHODY OD RĘKI.

Astra Sports Tourer dostępna od ręki.

Komfortowe auto wyposażone w innowacje znane z klas wyższych, oferujące przy tym sporą przestrzeń bagażową. Możesz je mieć od razu. Nie czekaj, wybierz odpowiedni model w gotowej konfiguracji dostępny od ręki.

Promocje, które mogą Cię zainteresować.

*Kalkulację raty sporządzono dla modelu Opel Astra Sports Tourer Enjoy 1.4 Turbo 125KM MT6 Start/Stop MY2019 z pakietem Biznes, strukturalnymi felgami 16" i kołem zapasowym dojazdowym.

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego na zakup nowego pojazdu wynosi 7,90%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 55 151 zł całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 76 890,47 zł, oprocentowanie stałe 6,79 %, całkowity koszt kredytu 21 739,47 zł (w tym: prowizja 1 930,29 zł, odsetki 19 809,18 zł), 109 miesięcznych rat równych w wysokości 699 zł zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 699,47 zł. Do uzyskania kredytu na powyższych warunkach wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco, której koszt nie został wliczony do RRSO oraz ustanowienie zabezpieczenia w postaci cesji praw z tego ubezpieczenia. Kalkulacja została dokonana na dzień 1 października 2019 r. Kredyt na zakup nowego pojazdu Opel Astra Sports Tourer Enjoy 1.4 Turbo 125 KM MT6 S/S z pakietem Biznes, strukturalnymi felgami 16" i kołem zapasowym dojazdowym w cenie 79 900 zł, z wpłatą własną 24 749 zł, zabezpieczeniem kredytu w postaci cesji praw z odszkodowania z ubezpieczenia autocasco.

 

Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem.

 

BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 418 918 zł, w całości wpłacony.

 

Opel Kredyt jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Bank Polska S.A., nadzorowany przez KNF, oferuje swoje usługi w ramach sieci dealerskiej Opel. Opel Kredyt jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Opel Automobile GmbH, a BNP Paribas Bank Polska S.A. jest uprawniony do korzystania ze znaku na podstawie odrębnej sublicencji. Usługi pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytowych wykonują bezpośrednio Dealerzy marki Opel na podstawie pełnomocnictwa udzielonego przez BNP Paribas Bank Polska S.A., 01-211 Warszawa, ul. Kasprzaka 10/16.

 

Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Produkt dostępny u wybranych autoryzowanych dealerów, szczegółowa lista dealerów biorących udział w promocji znajduje się na stronie www.opel.pl. Czas trwania promocji: do 30.11.2019 r. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.