Vivaro Kombi

Opel Vivaro Kombi

Już za 999 zł netto/mies.

Opel Vivaro Kombi

Z rabatem do 29 920 zł brutto

MOBILNE BIURO.

Kabina w klasycznej czerni została zaprojektowana z myślą o maksymalnej ergonomii. Komfortowe fotele mają szeroki zakres regulacji, a wszystko w kabinie pozostaje w zasięgu rąk kierowcy.

ELASTYCZNA PRZESTRZEŃ.

Przestrzeń i komfort. Przewieź pracowników lub klientów do celu w komfortowy, wydajny sposób.

Wyjątkowa Promocja. Nie przegap takiej okazji.

OPEL LEASING.

Opel Viaro Kombi już za 999 zł netto/mies.

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź dodatkowe korzyści wynikające z naszych firmowych programów finansowania. Mamy bardzo elastyczną ofertę. 

RABAT.

Vivaro Kombi z rabatem do 29 920 zł brutto dla przedsiębiorców.

Codzienność pełna wyzwań wymaga samochodu dopasowującego się do bieżącej sytuacji. Z tej potrzeby powstało Vivaro, które sprawdza się nie tylko podczas służbowych wyjazdów czy rodzinnych podróży.

Maksymalna wartość rabatu dotyczy Vivaro Kombi Edition Extra Long 1.6 CDTi 120KM MT6 S/S z roku produkcji 2019 i zawiera dodatkowy rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji użytkownika na portalu myOpel.

OPEL FLEXCARE.

Opel FlexCare Ochrona Pogwarancyjna i Assistance 2+2 lata/limit 60 000 km za 1 349 zł**.

Zadbaj o swój komfort i spokój z Programem Opel FlexCare! Program Opel FlexCare, obejmujący do wyboru płatne Ochronę Pogwarancyjną i/lub Obsługę Okresową, Części Eksploatacyjne, z usługami Assistance, oferowany jest i obsługiwany przez Dealerów marki Opel. Zakres usług można dopasować do swoich potrzeb.

 

** Przedstawiona przykładowa oferta dotyczy pakietu Ochrony Pogwarancyjnej i Opel Assistance z całkowitym limitem przebiegu 60 000 km w ciągu 4 lat eksploatacji pojazdu.

Promocje, które mogą Cię zainteresować.

Nowe Vivaro Kombi
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Nowe Vivaro Furgon
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Liczba modeli w promocji ograniczona. Promocja dostępna do wyczerpania zapasów. Samochody na składzie dealerskim mogą zawierać dodatkowe, płatne wyposażenie. Prosimy o potwierdzenie dostępności poszukiwanego modelu u Dealera marki Opel.