Vivaro Furgon

Opel Vivaro Furgon

Już za 799 zł netto/mies.

Opel Vivaro Furgon

Z rabatem do 37 850 zł brutto

TWOJE MOBILNE BIURO.

Świetny wygląd. Doskonałe prowadzenie. Wzorowa eksploatacja. ergonomicznie zaprojektowana kabina pełna praktycznych rozwiązań ułatwi codzienną pracę.

Wyjątkowa Promocja. Nie przegap takiej okazji.

OPEL LEASING.

Opel Vivaro Furgon już za 799 zł netto/mies.*

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź dodatkowe korzyści wynikające z naszych firmowych programów finansowania. Mamy bardzo elastyczną ofertę. 

Opel Vivaro Furgon z podwójną kabiną już za 899 zł netto/mies.**

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź dodatkowe korzyści wynikające z naszych firmowych programów finansowania. Mamy bardzo elastyczną ofertę. 

RABAT.

Vivaro Furgon w wyprzedaży rocznika 2018 z rabatem do 39 100 zł brutto dla przedsiębiorców.

Funkcjonalna i ergonomiczna kabina kierowcy, obszerna przestrzeń ładunkowa, a także niezawodność i oszczędność paliwa to tylko wybrane jego zalety, które sprawiają, że jest on gotowy do najtrudniejszych zadań.

Prezentowana kwota to suma maksymalnego rabatu brutto dotyczącącego wybranych Vivaro Furgon Edition 1.6 diesel 145 KM MT6 S&S (3-osobowy) z roku produkcji 2018 oraz dodatkowego 1 000 zł z tytułu rejestracji na portalu myOpel. Obowiązuje do 31 sierpnia 2019 lub wyczerpania zapasów. Finalna kwota rabatu zależna jest od wersji i wyposażenia konkretnego egzemplarza. Samochody na składzie dealerskim mogą zawierać dodatkowe, płatne wyposażenie. Prosimy o potwierdzenie dostępności poszukiwanego modelu u Dealera marki Opel. Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Oferta dotyczy przedsiębiorców.

OPEL FLEXCARE.

Opel FlexCare Ochrona Pogwarancyjna i Assistance 2+2 lata/limit 60 000 km za 1 349 zł**.

Zadbaj o swój komfort i spokój z Programem Opel FlexCare! Program Opel FlexCare, obejmujący do wyboru płatne Ochronę Pogwarancyjną i/lub Obsługę Okresową, Części Eksploatacyjne, z usługami Assistance, oferowany jest i obsługiwany przez Dealerów marki Opel. Zakres usług można dopasować do swoich potrzeb.

 

** Przedstawiona przykładowa oferta dotyczy pakietu Ochrony Pogwarancyjnej i Opel Assistance z całkowitym limitem przebiegu 60 000 km w ciągu 4 lat eksploatacji pojazdu.

Promocje, które mogą Cię zainteresować.

Liczba modeli w promocji ograniczona. Promocja dostępna do wyczerpania zapasów. Samochody na składzie dealerskim mogą zawierać dodatkowe, płatne wyposażenie. Prosimy o potwierdzenie dostępności poszukiwanego modelu u Dealera marki Opel.