Movano Furgon

MOVANO FURGON

Opel FlexCare już za 1 349 zł

MOVANO FURGON

Pełen pakiet ubezpieczeń (AC/OC/NNW) od 5,4%.

PROMOCYJNE UBEZPIECZENIE PZU.

Pełen pakiet ubezpieczeń (AC/OC/NNW) od 5,4%

Teraz roczny pakiet ubezpieczeniowy PZU (AC/OC/NNW) kosztuje tylko 5,4% wartości Twojego fabrycznie nowego Opla Movano Furgon.

Promocyjne Ubezpieczenie PZU skierowane jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw i dotyczy pierwszego roku eksploatacji oraz składki płatnej jednorazowo. Istnieje możliwość rozszerzenia zakresu ubezpieczenia promocyjnego o ryzyka dodatkowe ze zwyżką składki, zgodnie z ofertą PZU SA, której warunki przedstawią Dealerzy marki Opel.

OPEL FLEXCARE.

Opel FlexCare Ochrona Pogwarancyjna i Assistance 2+2 lata/limit 60 000 km za 1 349 zł**

Zadbaj o swój komfort i spokój z Programem Opel FlexCare! Program Opel FlexCare, obejmujący do wyboru płatne Ochronę Pogwarancyjną i/lub Obsługę Okresową, Części Eksploatacyjne, z usługami Assistance, oferowany jest i obsługiwany przez Dealerów marki Opel. Zakres usług można dopasować do swoich potrzeb.

 

** Przedstawiona przykładowa oferta dotyczy pakietu Ochrony Pogwarancyjnej i Opel Assistance z całkowitym limitem przebiegu 60 000 km w ciągu 4 lat eksploatacji pojazdu.

SAMOCHODY OD RĘKI.

Movano dostępny od ręki.

Mocny, niezawodny, z komfortową kabiną kierowcy: Opel Movano dostępny w szerokiej gamie wersji dostosowuje się z łatwością do potrzeb Twojej działalności. Możesz mieć go już dziś. Wybierz odpowiedni model w gotowej konfiguracji dostępny od ręki.

Promocje, które mogą Cię zainteresować.

* Prezentowane raty leasingu wyliczone w oparciu o zmienną stopę procentową WIBOR 1M, która w dniu 23.09.2020 r wynosiła 0,20%, powiększoną o marżę i dotyczą modelu Movano Furgon FWD 2.3 BiTurbo 136KM, L1H1 DMC 2800kg w cenie 79 137 zł netto. Opłata wstępna 32,25%, okres leasingu 46 miesięcy, wartość wykupu 5%. Promocyjny Opel Leasing dostępny do 31.12.2020.