Movano Podwozie

Opel Movano Podwozie

Już za 899 zł netto/mies.

Opel Movano Podwozie

Z rabatem do 35 660 zł brutto

KOMFORT DLA ZAWODOWCÓW.

Kabina Opla Movano została zoptymalizowana pod kątem wygody w codziennej pracy. Funkcjonalny, przyjazny kierowcy kokpit oferuje imponującą gamę udogodnień i podręcznych schowków.

Wyjątkowa Promocja. Nie przegap takiej okazji.

OPEL LEASING.

Opel Movano Podwozie Skrzynia Ładunkowa już za 899 zł netto/mies.

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź dodatkowe korzyści wynikające z naszych firmowych programów finansowania. Mamy bardzo elastyczną ofertę. 

RABAT.

Movano Podwozie z rabatem do 35 660 zł brutto dla przedsiębiorców.

W Twojej działalności nawet najmniejsza cyfra ma znaczenie. Szczególnie dotyczy to transportu i logistyki. Potrzebujesz więc wyspecjalizowanego pojazdu, na tyle mocnego i dużego, by wykonać najtrudniejsze zadania. Wierzymy, że Movano sprawdzi się w wymagających sytuacjach.

Maksymalna wartość rabatu dotyczy Movano Podwozie L4H1 DMC 3500kg RWD TW 2.3 CDTI 163KM S/S z roku produkcji 2019 i zawiera dodatkowy rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji użytkownika na portalu myOpel.

OPEL FLEXCARE.

Opel FlexCare Ochrona Pogwarancyjna i Assistance 2+2 lata/limit 60 000 km za 1 349 zł.**

Zadbaj o swój komfort i spokój z Programem Opel FlexCare! Program Opel FlexCare, obejmujący do wyboru płatne Ochronę Pogwarancyjną i/lub Obsługę Okresową, Części Eksploatacyjne, z usługami Assistance, oferowany jest i obsługiwany przez Dealerów marki Opel. Zakres usług można dopasować do swoich potrzeb.

 

** Przedstawiona przykładowa oferta dotyczy pakietu Ochrony Pogwarancyjnej i Opel Assistance z całkowitym limitem przebiegu 60 000 km w ciągu 4 lat eksploatacji pojazdu.

WYPRZEDZAŻ

ROCZNIKA 2018.

Movano Międzynarodówka 2.3 BiTurbo 170 KM w wyprzedaży rocznika 2018 już za 99 900 zł netto dla przedsiębiorców.

Moc i wytrzymałość każdej konstrukcji zależy od jej fundamentu. Wszystkie podwozia i platformy Opla Movano zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić solidną bazę dla rozmaitych zastosowań, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb firm wykonujących zabudowy specjalistyczne.

Oferta dotyczy przedsiębiorców i obowiązuje do wyczerpania zapasów modeli z roku produkcji 2018. Prosimy o potwierdzenie dostępności poszukiwanego modelu u Dealera marki Opel. Powyższe zdjęcia mają charakter poglądowy, mogą różnić się od rzeczywistego produktu i przedstawiać samochody z wyposażeniem dodatkowym. Szczegóły oferty promocyjnej oraz wyniki pomiarów zużycia paliwa i emisji spalin w nowych pojazdach marki Opel, warunki złomowania, przydatności do odzysku oraz recyklingu dostępne są u Dealerów marki Opel oraz na stronie opel.pl

Movano Podwozie w wyprzedaży rocznika 2018 z rabatem do 38 300 zł brutto dla przedsiębiorców.

Opel Movano to doskonała podstawa do zabudów specjalistycznych wykonywanych wyłącznie przez uznanych na polskim rynku konwerterów, certyfikowanych przez Opla. Oferują oni możliwość przekształcenia Movano m.in. w chłodnie, kontenery, międzynarodówki, autolawety czy samochody serwisowe..

Prezentowana kwota to suma maksymalnego rabatu brutto dotyczącącego wybranych Movano Podwozie 2.3 diesel 163 KM RWD (3-osobowy) z roku produkcji 2018 oraz dodatkowego 1 000 zł z tytułu rejestracji na portalu myOpel. Obowiązuje do 31 sierpnia 2019 lub wyczerpania zapasów. Finalna kwota rabatu zależna jest od wersji i wyposażenia konkretnego egzemplarza. Samochody na składzie dealerskim mogą zawierać dodatkowe, płatne wyposażenie. Prosimy o potwierdzenie dostępności poszukiwanego modelu u Dealera marki Opel. Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Oferta dotyczy przedsiębiorców.

Movano Podwozie z rabatem do 38 300 zł brutto.

Idealne auto dostawcze ze wszechstronnymi możliwościami konwersji, ekonomicznymi jednostkami napędowymi i niskimi kosztami eksploatacji.

 

* Prezentowana kwota to suma maksymalnego rabatu brutto dotyczącącego wybranych Movano Podwozie 2.3 diesel 163 KM RWD (3-osobowy) z roku produkcji 2018 oraz dodatkowego 1 000 zł z tytułu rejestracji na portalu myOpel. Obowiązuje do 31 grudnia 2019 lub wyczerpania zapasów. Finalna kwota rabatu zależna jest od wersji i wyposażenia konkretnego egzemplarza. Samochody na składzie dealerskim mogą zawierać dodatkowe, płatne wyposażenie. Prosimy o potwierdzenie dostępności poszukiwanego modelu u Dealera marki Opel. Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą

Oferta dotyczy przedsiębiorców.

Promocje, które mogą Cię zainteresować.

* Prezentowana kwota to rabat maksymalny brutto dotyczący wybranych Movano Podwozie 2.3 diesel 163 KM RWD (3-osobowy) z roku produkcji 2018, obowiązujący do 31 maja 2019 lub wyczerpania zapasów. Finalna kwota rabatu zależna jest od wersji i wyposażenia konkretnego egzemplarza. Samochody na składzie dealerskim mogą zawierać dodatkowe, płatne wyposażenie. Prosimy o potwierdzenie dostępności poszukiwanego modelu u Dealera marki Opel. Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą.

Oferta dotyczy przedsiębiorców.