Movano Podwozie

Opel Movano Podwozie

Już za 899 zł netto/mies.

Opel Movano Podwozie

Z rabatem do 35 660 zł brutto

KOMFORT DLA ZAWODOWCÓW.

Kabina Opla Movano została zoptymalizowana pod kątem wygody w codziennej pracy. Funkcjonalny, przyjazny kierowcy kokpit oferuje imponującą gamę udogodnień i podręcznych schowków.

Wyjątkowa Promocja. Nie przegap takiej okazji.

OPEL LEASING.

Opel Movano Podwozie Skrzynia Ładunkowa już za 899 zł netto/mies.

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź dodatkowe korzyści wynikające z naszych firmowych programów finansowania. Mamy bardzo elastyczną ofertę. 

RABAT.

Movano Podwozie z rabatem do 35 660 zł brutto dla przedsiębiorców.

W Twojej działalności nawet najmniejsza cyfra ma znaczenie. Szczególnie dotyczy to transportu i logistyki. Potrzebujesz więc wyspecjalizowanego pojazdu, na tyle mocnego i dużego, by wykonać najtrudniejsze zadania. Wierzymy, że Movano sprawdzi się w wymagających sytuacjach.

Maksymalna wartość rabatu dotyczy Movano Podwozie L4H1 DMC 3500kg RWD TW 2.3 CDTI 163KM S/S z roku produkcji 2019 i zawiera dodatkowy rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji użytkownika na portalu myOpel.

OPEL FLEXCARE.

Opel FlexCare Ochrona Pogwarancyjna i Assistance 2+2 lata/limit 60 000 km za 1 349 zł.**

Zadbaj o swój komfort i spokój z Programem Opel FlexCare! Program Opel FlexCare, obejmujący do wyboru płatne Ochronę Pogwarancyjną i/lub Obsługę Okresową, Części Eksploatacyjne, z usługami Assistance, oferowany jest i obsługiwany przez Dealerów marki Opel. Zakres usług można dopasować do swoich potrzeb.

 

** Przedstawiona przykładowa oferta dotyczy pakietu Ochrony Pogwarancyjnej i Opel Assistance z całkowitym limitem przebiegu 60 000 km w ciągu 4 lat eksploatacji pojazdu.

WYPRZEDZAŻ

ROCZNIKA 2018.

Movano Podwozie z rabatem do 38 300 zł brutto.

Idealne auto dostawcze ze wszechstronnymi możliwościami konwersji, ekonomicznymi jednostkami napędowymi i niskimi kosztami eksploatacji.

 

* Prezentowana kwota to suma maksymalnego rabatu brutto dotyczącącego wybranych Movano Podwozie 2.3 diesel 163 KM RWD (3-osobowy) z roku produkcji 2018 oraz dodatkowego 1 000 zł z tytułu rejestracji na portalu myOpel. Obowiązuje do 31 maja 2019 lub wyczerpania zapasów. Finalna kwota rabatu zależna jest od wersji i wyposażenia konkretnego egzemplarza. Samochody na składzie dealerskim mogą zawierać dodatkowe, płatne wyposażenie. Prosimy o potwierdzenie dostępności poszukiwanego modelu u Dealera marki Opel. Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą

Oferta dotyczy przedsiębiorców.

Promocje, które mogą Cię zainteresować.

* Prezentowana kwota to rabat maksymalny brutto dotyczący wybranych Movano Podwozie 2.3 diesel 163 KM RWD (3-osobowy) z roku produkcji 2018, obowiązujący do 31 maja 2019 lub wyczerpania zapasów. Finalna kwota rabatu zależna jest od wersji i wyposażenia konkretnego egzemplarza. Samochody na składzie dealerskim mogą zawierać dodatkowe, płatne wyposażenie. Prosimy o potwierdzenie dostępności poszukiwanego modelu u Dealera marki Opel. Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą.

Oferta dotyczy przedsiębiorców.