Movano Furgon

Opel Movano Furgon

Już za 849 zł netto/mies.

Opel Movano Furgon

Z rabatem do 41 030 zł brutto

KOMFORT DLA ZAWODOWCÓW.

Kabina Opla Movano została zoptymalizowana pod kątem wygody w codziennej pracy. Funkcjonalny, przyjazny kierowcy kokpit oferuje imponującą gamę udogodnień i podręcznych schowków.

Wyjątkowa Promocja. Nie przegap takiej okazji.

OPEL LEASING.

Opel Movano Furgon już za 849 zł netto/mies.*

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź dodatkowe korzyści wynikające z naszych firmowych programów finansowania. Mamy bardzo elastyczną ofertę. 

Opel Movano Furgon z podwójną kabiną już za 999 zł netto/mies.**

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź dodatkowe korzyści wynikające z naszych firmowych programów finansowania. Mamy bardzo  elastyczną ofertę. 

RABAT.

Movano Furgon z rabatem do 41 030 zł brutto dla przedsiębiorców.

Poznaj Opla Movano. Duży samochód dostawczy stworzony z myślą o Tobie i Twoim biznesie. Kilka wersji nadwozia, jeszcze więcej komfortu i funkcjonalności.

Maksymalna wartość rabatu dotyczy Movano Furgon L4H3 DMC 3500kg RWD 2.3 CDTI 163KM S/S z roku produkcji 2019 i zawiera dodatkowy rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji użytkownika na portalu myOpel.

Movano Furgon z podwójną kabiną z rabatem do 37 840 zł brutto dla przedsiębiorców.

Przewóz osób i sprzętu to specjalność Opla Movano Furgon z podwójną kabiną. Dwie osoby mogą zająć miejsce obok kierowcy, a kolejne 4 – w drugim rzędzie siedzeń.

Maksymalna wartość rabatu dotyczy Movano Furgon z podwójną kabiną L3H2 DMC 3500kg FWD 2.3 CDTI 170KM S/S z roku produkcji 2019 i zawiera dodatkowy rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji użytkownika na portalu myOpel.

OPEL FLEXCARE.

Opel FlexCare Ochrona Pogwarancyjna i Assistancee 2+2 lata/limit 60 000 km za 1 349 zł.**

Zadbaj o swój komfort i spokój z Programem Opel FlexCare! Program Opel FlexCare, obejmujący do wyboru płatne Ochronę Pogwarancyjną i/lub Obsługę Okresową, Części Eksploatacyjne, z usługami Assistance, oferowany jest i obsługiwany przez Dealerów marki Opel. Zakres usług można dopasować do swoich potrzeb.

 

** Przedstawiona przykładowa oferta dotyczy pakietu Ochrony Pogwarancyjnej i Opel Assistance z całkowitym limitem przebiegu 60 000 km w ciągu 4 lat eksploatacji pojazdu.

WYPRZEDZAŻ

ROCZNIKA 2018.

Movano Furgon w wyprzedaży rocznika 2018 z rabatem do 39 900 zł brutto dla przedsiębiorców.

Movano Furgon to samochód dostawczy stworzony do wielkich zadań. Przestrzeń ładunkowa o pojemności od 8 do 17m3 mieszcząca nawet 5 europalet, ładowność do 2 ton czy szeroko otwierane drzwi sprawiają, że Movano Furgon sprosta różnym wyzwaniom.

Prezentowana kwota to suma maksymalnego rabatu brutto dotyczącącego wybranych Movano Furgon 2.3 diesel z roku produkcji 2018 oraz dodatkowego 1 000 zł z tytułu rejestracji na portalu myOpel. Obowiązuje do 30 listopada 2019 lub wyczerpania zapasów. Finalna kwota rabatu zależna jest od wersji i wyposażenia konkretnego egzemplarza. Samochody na składzie dealerskim mogą zawierać dodatkowe, płatne wyposażenie. Prosimy o potwierdzenie dostępności poszukiwanego modelu u Dealera marki Opel. Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Oferta dotyczy przedsiębiorców.

Movano Furgon z rabatem do 39 900 zł brutto.

Wiodąca w klasie ładowność i funkcjonalność: bezkompromisowy furgon z ergonomicznym, komfortowym wnętrzem.

 

* Prezentowana kwota to suma maksymalnego rabatu brutto dotyczącącego wybranych Movano Furgon 2.3 diesel z roku produkcji 2018 oraz dodatkowego 1 000 zł z tytułu rejestracji na portalu myOpel. Obowiązuje do 31 maja 2019 lub wyczerpania zapasów. Finalna kwota rabatu zależna jest od wersji i wyposażenia konkretnego egzemplarza. Samochody na składzie dealerskim mogą zawierać dodatkowe, płatne wyposażenie. Prosimy o potwierdzenie dostępności poszukiwanego modelu u Dealera marki Opel. Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą.

Oferta dotyczy przedsiębiorców.

Promocje, które mogą Cię zainteresować.

Movano Podwozie Skrzynia Ładunkowa
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ