Grandland X Hybrid

HYBRYDOWY OPEL GRANDLAND X PLUG-IN – ZAPYTAJ O OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ, A MY SKONTAKTUJEMY SIĘ, ABY PRZEDSTAWIĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ I ZAPROSIĆ NA JAZDĘ TESTOWĄ.
         
       

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.

Proszę sprawdzić wyróżnione pola i spróbować ponownie.

Dziękujemy!
Twoje zapytanie zostało wysłane. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Grandland X Hybrid to SUV hybryda typu plug‑in: jazda po mieście w bezemisyjnym trybie elektrycznym i proste ładowanie zespołu akumulatorów lub energetyczna, a wciąż efektywna podróż w trybie spalinowym.

Jego muskularną sylwetkę podkreślają czerń dachu i maski oraz duże, dwukolorowe 19‑calowe obręcze kół ze stopów lekkich. Radość z jazdy zapewnia 8‑stopniowa automatyczna skrzynia biegów z dźwignią funkcjonującą jako system kontroli przekładni elektrycznej.
  • Ergonomiczne fotele przednie z certyfikatem AGR
  • 8-biegowa przekładnia automatyczna
  • Dach i maska w kolorze kontrastującym z resztą nadwozia
  • System Multimedia Navi z fabryczną nawigacją
  • System kamer 360°
  • 4 tryby jazdy, w tym tryb elektryczny i 4x4
  • 300 KM w wersji 4x4 lub 225 KM w wersji z napędem FWD
  • Wymiary nadwozia (dł./wys./szer.) (mm): 4 477 / 1 609 / 2 098
  • Pojemność przestrzeni bagażowej: 390‑1 528 l
  • Maksymalna prędkość: 225‑235 km/h (wersja z napędem na przednią oś i 4x4)
WYDAJNOŚĆ
WYJĄTKOWE WNĘTRZE
ŁATWE ŁADOWANIE
SPORTOWY WYGLĄD

Informacje finansowe

 

 

Opel Kredyt 50/50

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego na zakup nowego pojazdu marki Opel wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 36 058 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 36 058 zł płatna jednorazowo w 12. miesiącu obowiązywania umowy kredytowej, oprocentowanie stałe 0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 21.09.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na zakup nowego pojazdu w cenie 72 116 zł, z wpłatą własną 36 058 zł.

 

Kredyt samochodowy udzielany jest przez BNP Paribas Bank Polska S.A. („Bank”), z którym współpracują Dealerzy sieci dealerskiej Opel, umocowani do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytu. Dostępność kredytu zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta dokonanej przez Bank. Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem. Szczegóły dostępne u Dealerów Opla. Niniejszy materiał nie stanowi oferty.

Opel Finance jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Bank Polska S.A. oferuje swoje usługi w sieci dealerskiej Opel. Opel Finance jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Opel Automobile GmbH, a BNP Paribas Bank Polska S.A. jest uprawniona do korzystania ze znaku na podstawie odrębnej sublicencji.

 

Oferta leasingowa FREE2MOVE LEASE® jest skierowana do przedsiębiorców. Kalkulację sporządzono dla modelu Opel Grandland X 1.6 Turbo Hybrid Elegance Automat w cenie 147 845 zł netto. Miesięczna rata najmu 895 zł netto z opłatą wstępną 20,6%, całkowitym limitem przebiegu 30 000 km w okresie 36 miesięcznej umowy. W raty wliczona jest rejestracja pojazdu, serwis mechaniczny gwarancyjny i pogwarancyjny w ramach wskazanego limitu kilometrów, z możliwością dodania do miesięcznej opłaty jednego kompletu opon zimowych. Rata nie zawiera obligatoryjnego ubezpieczenia Greenval Insurance. Dostępność produktu uzależniona jest od oceny zdolności finansowej Klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy - Arval Service Lease Polska sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Opel.