Mokka

NOWY NIEMIECKI STANDARD

ZERWIJ Z RUTYNĄ, ZDECYDUJ SIĘ NA ŚMIAŁY KROK NAPRZÓD. TAK JAK NOWY OPEL MOKKA. WYBIERZ NAPĘD W 100% ELEKTRYCZNY LUB SPALINOWY. 

TERAZ DOSTĘPNE W RÓWNIE ATRAKCYJNYCH RATACH. WYPEŁNIJ FORMULARZ A MY SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ.

 
 

MOKKA-E GS LINE. 100% ELEKTRYCZNA

Odważnie nowoczesna, w pełni elektryczna. Wygodne ładowanie w domu lub na publicznej stacji. Czyste powietrze, zero spalin. Cicha i bardzo dynamiczna jazda.

/  Duży zasięg, do 342 km na jednym ładowaniu

/  Szybkie ładowanie, do 80% nawet w 30 min

/  Tytuł Złotej Kierownicy 2021 dla najlepszego samochodu w Niemczech do 25 000 euro

 

Wybrane elementy wyposażenia:

 • 17-calowe obręcze kół ze stopów lekkich, czarne
 • Tapicerka materiałowa łączona ze skórą syntetyczną, w kolorze czarnym z czerwonymi akcentami
 • Aluminiowe nakładki na pedały
 • Pakiet wizualny „Black” - czarne: ramka panelu przedniego Vizor, loga Opel, nazwa modelu, nakładki na zderzakach
 • Dach w kolorze czarnym Diamond (zależny od koloru nadwozia)
 • Listwa boczna w linii dachu w kolorze czerwonym (zależna od koloru nadwozia)
 

 
 

MOKKA ULTIMATE. BENZYNA LUB DIESEL

Nowe wzornictwo Opla – śmiałe i przejrzyste. Gama efektywnych silników, technologie bezpieczeństwa, doskonałe prowadzenie. Uproszczone wnętrze.

/  Cyfrowa deska rozdzielcza Pure Panel

/  Najnowocześniejsze systemy multimedialne

/  Niskie zużycie paliwa i emisja spalin

 

Wybrane elementy wyposażenia:

 • 18-calowe obręcze kół ze stopów lekkich, czarno-srebrne
 • System Multimedia Navi Pro z nawigacją 3D i 10-calowym ekranem dotykowym oraz łączami Bluetooth®, USB i tunerem cyfrowym DAB
 • Tapicerka Alcantara, czarna, z elementami ze sztucznej skóry i podgrzewane fotele przednie
 • Reflektory matrycowe LED IntelliLux®
 • System automatycznego sterowania zamkami drzwi przednich i zapłonem
 • Układ ostrzegania o pojeździe w martwym polu
 

         
       

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności. Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.

Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

Chcę otrzymywać informacje na temat produktów, usług i promocji od Stellantis Polska sp. z o.o., Aleja Krakowska 206, 02-219 Warszawa (Polska) oraz Opel Automobile GmbH, Bahnhofsplatz, 65423 Rüsselsheim am Main (Niemcy) za pośrednictwem:

Twoja zgoda ogólna na przetwarzanie danych osobowych będzie skuteczna jedynie po wybraniu jednego ze wskazanych kanałów komunikacji.

Mam prawo wycofać swoją zgodę w każdej chwili (aby uzyskać więcej informacji proszę kliknąć tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

Proszę sprawdzić wyróżnione pola i spróbować ponownie.

Dziękujemy!
Twoje zapytanie zostało wysłane. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

SZCZEGÓŁY FINANSOWANIA

Dofinansowanie w ramach programu „Mój elektryk” Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dla osób fizycznych (nieprowadzących działalności gospodarczej) przy zakupie elektrycznego samochodu osobowego (BEV M1) wynosi 18 750 zł do zakupu pojazdu o maksymalnej cenie 225 000 zł brutto, bez wymogów dotyczących minimalnego przebiegu rocznego. Dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny dotacja wynosi 27 000 zł, bez ograniczeń kosztu zakupu pojazdu. Wsparcie dla podmiotów innych niż osoby fizyczne  obejmie samochody osobowe oraz dostawcze, a także pojazdy kategorii L. Dotacja wynosi w zależności od przebiegu rocznego – do 50 tys. zł lub do 70 tys. zł, maksymalnie do 20 proc. lub do 30 proc. kosztów kwalifikowanych kupna samochodu, bez limitu cenowego. Szczegółowe informacje znajdują się na stronach serwisu gov.pl. Dostępność dofinansowania uzależniona jest od poziomu wykorzystania budżetu programu. W najbliższym czasie zapowiadany jest też program dla przedsiębiorców, samorządów i innych instytucji. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Przedmiotowe wsparcie nie jest promocją handlową sprzedawcy pojazdu.
ŚMIAŁA STYLISTYKA
WERSJA ELEKTRYCZNA
NOWE TECHNOLOGIE
MIEJSKA Z NATURY