SKIP TO CONTENT
Oferta września

Nowe samochody dostępne od ręki!

Tylko we wrześniu w cenie pojazdu:

  • Pakiet ubezpieczeń OC/AC
  • Opony zimowe

OC+AC I OPONY ZIMOWE W CENIE SAMOCHODU
Wybierz wymarzony model Opla dostępny od ręki na naszych składach i odbierz go do końca września, a otrzymasz pakiet ubezpieczeń OC+AC i opony zimowe w cenie samochodu!
Zima nadchodzi, przygotuj się!
Nie możesz nas odwiedzić w salonie? Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a my oddzwonimy do Ciebie z dedykowaną ofertą.
1. Wybierz swój model
2. Wybierz Dealera
         
       
3. Podaj swoje dane
4. Wyślij

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności. Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.

Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

Chcę otrzymywać informacje na temat produktów, usług i promocji od Stellantis Polska sp. z o.o., Aleja Krakowska 206, 02-219 Warszawa (Polska) oraz Opel Automobile GmbH, Bahnhofsplatz, 65423 Rüsselsheim am Main (Niemcy) za pośrednictwem:

Twoja zgoda ogólna na przetwarzanie danych osobowych będzie skuteczna jedynie po wybraniu jednego ze wskazanych kanałów komunikacji.

Mam prawo wycofać swoją zgodę w każdej chwili (aby uzyskać więcej informacji proszę kliknąć tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

Proszę sprawdzić wyróżnione pola i spróbować ponownie.

Dziękujemy!

Twoje zapytanie zostało wysłane do wybranego Dealera, który niebawem się z Tobą skontaktuje.

Twój wybrany Dealer:
Tel.:
www:
Promocja obowiązuje w okresie 1-30 września 2022 r. i dotyczy wyłącznie samochodów nowych dostępnych od ręki ze składów Dealerów marki Opel.