Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


Panoramiczna kamera 180° lub 360°
Panoramiczna kamera cofania 180° aktywuje się automatycznie po wybraniu biegu wstecznego i zapewnia wyraźny podgląd otoczenia z tyłu pojazdu. Dzięki temu parkowanie jest nie tylko prostsze, ale również bezpieczniejsze. System kamer 360° prezentuje jeszcze bardziej precyzyjny widok z lotu ptaka i pozwala dostrzec przeszkody z każdej strony pojazdu. 
Kamera przednia Opel Eye
Inteligentna kamera przednia stale monitoruje drogę przed pojazdem i wykrywa potencjalne zagrożenia. Współpracuje z systemem rozpoznawania znaków drogowych (TSR), układem utrzymania na pasie ruchu (LKA) oraz układem ostrzegania przed kolizją (FCA) z funkcją automatycznego hamowania awaryjnego. 
Ergonomiczne fotele AGR
Fotele przednie z certyfikatem niemieckiego niezależnego stowarzyszenia lekarzy i terapeutów AGR (Aktion Gesunder Rücken – Akcja na rzecz Zdrowego Kręgosłupa) idealnie dopasowują się do sylwetki, dbając o Twoje plecy. Dzięki nawet 18-kierunkowej regulacji oraz funkcjom wentylacji i masażu w fotelu kierowcy nawet najdłuższa podróż będzie wyjątkowo relaksująca.