Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


Touch R 700 IntelliLink

  • Technologia IntelliLink integruje funkcje smartfona z Twoim Oplem
  • Podłącz telefon przez AUX-in, USB oraz Bluetooth®2
  • Za pomocą przycisków sterowania na kierownicy lub krótkimi komendami głosowymi bezpiecznie i wygodnie wykonujesz oraz odbierasz połączenia telefoniczne, a także sterujesz odtwarzaną muzyką.
  • System multimedialny z dużym 8-calowym kolorowym wyświetlaczem pozwala na indywidualną konfigurację ekranu głównego oraz na zapisanie do 60 ulubionych elementów, takich jak stacje radiowe, utwory czy adresy.
  • Dostępny opcjonalnie tuner cyfrowy DAB/DAB+ pozwoli Ci cieszyć się krystalicznie czystym dźwiękiem oraz uzyskać aktualne informacje  o utrudnieniach w ruchu.
  • Chcesz jeszcze więcej? Wybierz system dźwięku marki Bose i przygotuj się na niezrównane doznania muzyczne!
  • Apple CarPlay™1 umożliwia projekcję wybranych aplikacji i ich obsługę za pomocą ekranu dotykowego systemu multimedialnego.
  • Inteligentne funkcje Android Auto™1 za pośrednictwem których możesz korzystać z wybranych funkcji smartfona z systemem operacyjnym Android na ekranie systemu multimedialnego Twojego Opla.

 

1 Projekcja ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą funkcji Android AutoTM, a projekcja ekranu iPhone'a przez funkcję Apple CarPlayTM (w chwili publikacji niniejszego materiału producenci nie udostępniają wersji polskojęzycznych). Więcej informacji o aplikacjach znajdziesz na stronach www.apple.com/ios/carplay/ i www.android.com/auto/. Apple CarPlay i Apple są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanymi w USA i innych krajach. Android jest znakiem towarowym firmy Google Inc.

2 Współpracuje tylko z kompatybilnymi urządzeniami.

WIĘCEJ MNIEJ