Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


NOCLEG NA ŻĄDANIE.

Nagła zmiana planów, a może zmęczenie nie pozwala Ci dalej prowadzić? Pozwól opiekunowi OnStar wyszukać i zarezerwować dla Ciebie hotel. Wystarczy nacisnąć niebieski przycisk usług.

Każdy chciałby mieć osobistego asystenta służącego pomocą w wyszukaniu i rezerwacji hotelu1.

 

  • Za pośrednictwem serwisu booking.com opiekun OnStar wyszuka dla Ciebie hotel, porówna oferty i zarezerwuje nocleg
  • Ty jedynie ustnie potwierdzasz swój wybór i podajesz numer karty kredytowej
  • Opiekun OnStar może przesłać adres hotelu do fabrycznego systemu nawigacji w Twoim Oplu
  • Jeśli zechcesz zmienić rezerwację, wystarczy podać opiekunowi OnStar jej numer i Twój adres e-mail

 

1Opiekun OnStar, w imieniu kierowcy, może dokonać rezerwacji hotelu za pośrednictwem serwisu booking.com, zgodnie z ogólnymi warunkami handlowymi i polityką prywatności, dostępnymi na www.booking.com, oraz regulaminem świadczenia usług obowiązującym w wybranym hotelu. Opiekun OnStar służy wyłącznie pomocą w rezerwacji hotelu i nie jest odpowiedzialny za jakość usług świadczonych przez booking.com i wybrany hotel. Skorzystanie z usługi wiąże się z podaniem adresu e-mail i numeru karty kredytowej.

WIĘCEJ MNIEJ

ZAWSZE ZNAJDZIE SIĘ MIEJSCE.

Koniec z jeżdżeniem po mieście w poszukiwaniu wolnego miejsca parkingowego. Naciśnij przycisk usług a opiekun OnStar znajdzie je dla Ciebie1.

Za pomocą serwisu Parkopedia opiekun OnStar wyszuka najbliższy parking i powiadomi Cię o dostępności miejsc, godzinach otwarcia i obowiązujących cenach1. Jeśli zechcesz, prześle również adres parkingu do fabrycznego systemu nawigacji w Twoim Oplu.

 

1Za pośrednictwem serwisu parkopedia.com. Usługa obejmuje wyłącznie parkingi zgłoszone w serwisie Parkopedia. Informacja o dostępności wolnych miejsc aktualna w chwili kontaktu z opiekunem OnStar.

WIĘCEJ MNIEJ

NIE CZAS NA PRZYKRE NIESPODZIANKI.

Zaświeciła się kontrolka ostrzegawcza, a Ty nie masz pewności, co oznacza. A może po prostu niepokoi Cię dziwny dźwięk. Skontaktuj się z opiekunem OnStar.

 

Nie czas na przykre niespodzianki.

 

Systematyczne raporty diagnostyczne zawierające najważniejsze parametry pojazdu pozwolą Ci zareagować odpowiednio wcześniej, jeśli zaistnieje taka potrzeba1.

 

  • Jeśli OnStar wykryje nieprawidłowości, na przykład zbyt niskie ciśnienie w jednej z opon, powiadomi Cię natychmiast bez względu na to, czy jesteś w samochodzie czy nie. OnStar przesyła również co miesiąc e-mail z podsumowaniem najważniejszych parametrów auta, takich jak pozostała żywotność oleju czy wartość ciśnienia w oponach.

 

  • Kontrolka ostrzegawcza zaświeciła się na wyświetlaczu kierowcy, a Ty nie wiesz, co oznacza. Naciśnij przycisk usług i połącz się z opiekunem OnStar. Usługa diagnostyki pojazdu na żądanie pozwoli natychmiast zweryfikować potencjalną awarię i zdecydować czy niezbędna jest natychmiastowa wizyta w Autoryzowanym Serwisie Opla.

 

  • Jeśli tak, opiekun OnStar prześle adres najbliższego Autoryzowanego Serwisu Opla do fabrycznego systemu nawigacji w Twoim samochodzie2.

 

Poprawne działanie systemu OnStar wymaga jego uprzedniej aktywacji, posiadania elektronicznego konta w ramach OnStar Europe Ltd., spółki zależnej od General Motors, a także akceptacji Warunków Użytkowania. Funkcjonowanie systemu OnStar zależy od dostępności sygnału sieci bezprzewodowych oraz systemów lokalizacji satelitarnej. Korzystanie z OnStar po upływie darmowego okresu próbnego użytkowania podlega opłacie abonamentowej. Pakiet usług OnStar w ramach abonamentu może różnić się od pakietu dostępnego podczas darmowego okresu próbnego. Opel nie jest odpowiedzialny za świadczenie usług w  ramach systemu OnStar. Więcej informacji dotyczących dostępności i opłat znajdziesz na www.opel.pl/onstar lub u Dealerów marki Opel.

Usługa dostępna w wybranych modelach Opla. Dla poprawnego funkcjonowania usługi pobierania celu podróży wymagany jest odpowiedni fabryczny system nawigacji Opla z aktualnymi mapami.

WIĘCEJ MNIEJ

PROSTO DO CELU.

Szukasz nowej restauracji, a może najbliższej stacji benzynowej? Dla OnStar to żaden problem. Skorzystaj z usługi pobierania celu podróży1,2.

 

Namiary na żądanie.

 

  • Czy wiesz już, dokąd chcesz jechać? Wciśnij przycisk usług i połącz się z opiekunem OnStar, który wyszuka i poda Ci adres miejsca docelowego, a nawet prześle go bezpośrednio do Twojego systemu nawigacji. A Ty ruszasz w podróż, siedząc wygodnie za kierownicą.
  • Możliwość pobierania celów podróży to oszczędność czasu i zbędnego stresu. W ten sposób możesz również wygodnie zmienić cel podróży w trakcie jazdy.

 

1Poprawne działanie systemu OnStar wymaga jego uprzedniej aktywacji, posiadania elektronicznego konta w ramach OnStar Europe Ltd., spółki zależnej od General Motors, a także akceptacji Warunków Użytkowania. Funkcjonowanie systemu OnStar zależy od dostępności sygnału sieci bezprzewodowych oraz systemów lokalizacji satelitarnej. Korzystanie z OnStar po upływie darmowego okresu próbnego użytkowania podlega opłacie abonamentowej. Pakiet usług OnStar w ramach abonamentu może różnić się od pakietu dostępnego podczas darmowego okresu próbnego. Opel nie jest odpowiedzialny za świadczenie usług w  ramach systemu OnStar. Więcej informacji dotyczących dostępności i opłat znajdziesz na www.opel.pl/onstar lub u Dealerów marki Opel.

2 Usługa dostępna w wybranych modelach Opla.

WIĘCEJ MNIEJ