Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


WSZYSTKO POD KONTROLĄ.

Jaki dystans mogę pokonać do kolejnego tankowania? Co z ciśnieniem w oponach? I gdzie stoi mój samochód? Nowoczesna aplikacja na smartfona dostarczy Ci odpowiedzi na te pytania, jeszcze zanim wyjdziesz z domu.

 

Wszystko pod kontrolą.

 

Nowoczesna aplikacja myOpel udostępniająca funkcjonalności OnStar w przejrzysty sposób dostarcza kluczowe informacje o Twoim samochodzie1. Za pomocą aplikacji możesz:

  • Sprawdzić wartość ciśnienia w oponach, poziom paliwa czy żywotność oleju – wszystko pod Twoim palcem, w dowolnym miejscu i czasie

 

  • Zdalnie sterować zamkiem centralnym

 

  • Zlokalizować samochód online, jeśli nie pamiętasz, gdzie jest zaparkowany2

 

  • Błysnąć światłami i zatrąbić klaksonem - aby znaleźć auto na parkingu

 

  • Wyszukać dowolny adres na smartfonie i przesłać do systemu nawigacji jako cel podróży3

 

Chcąc korzystać z funkcji mobilnych OnStar wystarczy pobrać na smartfona aplikację myOpel ze sklepu Google Play (dla urządzeń z systemem operacyjnym Android) lub App Store (dla urządzeń z systemem operacyjnym iOS).

 

Nie masz jeszcze zainstalowanej aplikacji na swoim smartfonie? Nic nie szkodzi. Skontaktuj się z opiekunem OnStar, który po weryfikacji Twojego numeru PIN zlokalizuje Twój samochód i odblokuje zamki drzwi. Ta sama procedura sprawdzi się, jeśli zatrzaśniesz kluczyki w aucie.

 

1Korzystanie z usług OnStar przez aplikację myOpel wymaga aktywnego konta OnStar i akceptacji Warunków Użytkowania. Funkcjonowanie systemu OnStar zależy od dostępności sygnału sieci bezprzewodowych oraz systemów lokalizacji satelitarnej. Wybrane funkcjonalności mogą być niedostępne dla niektórych modeli i wersji wyposażenia. Więcej informacji tutaj.

 

2Funkcja niedostępna dla Merivy. Więcej informacji tutaj.

 

3Dla poprawnego funkcjonowania usługi pobierania celu podróży wymagany jest odpowiedni fabryczny system nawigacji Opla z aktualnymi mapami.

 

WIĘCEJ MNIEJ