x-mania

serial na czterech kółkach

Crossland X dołączył do rodziny i jest rozchwytywany. Od teraz życie kręci się wokół niego, co często bywa powodem wielu zabawnych sytuacji, bo każdy ma swój własny pomysł na nowe auto. Kto z domowników okaże się największym fanem nowego crossovera? Rodzice, córka, teściowa, a może sąsiadka? Oglądaj perypetie pozytywnie zakręconej rodziny X-maniaków w każdy poniedziałek o godzinie 20:00.

Xawery

głowa rodziny: mąż Moniki, ojciec Darii. Uwielbia nowinki technologiczne. Z zawodu informatyk, z zamiłowania – informatyk... Nie rozstaje się ze swoim laptopem, chyba że musi siąść za kółko, wtedy ochoczo zamienia klawiaturę na wygodną kierownicę Crosslanda X. Osobisty opiekun kierowcy OnStar wyręcza go w wielu drogowych kwestiach, dlatego Xawery za kierownicą po prostu się relaksuje.

Monika

pani domu i businesswoman w jednym. Mama nastoletniej Darii, żona Xawerego. Ma głowę na karku i potrafi wyjaśnić każdą sytuację. Lubi wiedzieć, co czeka za rogiem… a podczas jazdy świeżo kupionym Crosslandem X pomagają jej w tym reflektory AFL LED. Swoim poczuciem humoru potrafi rozśmieszyć nawet najgorszego ponuraka. Marzy o drugim dziecku…

Helena

mama Moniki, teściowa Xawerego. Kobieta zadbana, przeżywająca drugą albo i trzecią młodość. Uwielbia pożyczać auto od „młodych” – twierdzi, że przecież Xawery i tak siedzi w pracy, a Monice spacer dobrze zrobi. Zawsze ma głowę pełną pomysłów, a w ich realizacji zawsze pomaga jej wygodna nawigacja najwyższej klasy.

Roxana

mieszka niedaleko i często zagląda do Moniki i Xawerego – swojego brata. Zawsze znajdzie pretekst – a to ma ciężkie zakupy, a to w rowerze właśnie zeszło powietrze… i za każdym razem trzeba ją odwieźć do domu. Ona po prostu uwielbia przejażdżki nowym Crosslandem X, choć nigdy się do tego nie przyzna. Imponuje jej nowoczesna stylistyka i stylowe wnętrze nowego crossovera swoich bliskich.

Daria

nastoletnia córka Moniki i Xawerego. Zdecydowanie uważa, że autobusy nie są trendy. Sukienki kupuje pod kolor lakieru nowego samochodu i przecież nie może tego zmarnować. „Tatoo, gdzie kluczyki?” – to najczęstszy temat komunikacji z ojcem. Na szczęście rodzice nie martwią się, gdy pożycza samochód, bo czuwa nad nią całodobowy osobisty opiekun kierowcy.
Poza tym Daria ma nowego chłopaka...

Teść

mąż Heleny, obecny jako głos w telefonie. Czasami dzwoni do Xawerego podpytać o różne funkcje w aucie. Jeszcze częściej odbiera telefon od Heleny i cierpliwie wysłuchuje o zaletach nowego auta „młodych”. Marzy mu się równie ekonomiczny samochód.

odcinek 1.

„Salon”

Nowy członek rodziny wzbudza duże emocje. Xsawery szykuje specjalną niespodziankę dla wszystkich domowników, bo jak robić premierę nowego samochodu, to tylko w salonie. Jak wypadnie pierwsza prezentacja Crosslanda X w wykonaniu głowy rodziny?

Oglądaj za: 4 dni, 10 godzin
zobacz zwiastun
odcinek 2. „Intuicja”

W domu życie płynie w swoim tempie – jak się okazuje, każdy z domowników ma swoje. Na szczęście te różnice prowadzą wyłącznie do pozytywnych zaskoczeń…przynajmniej dla niektórych.

Oglądaj za: 4 dni, 10 godzin
zobacz zwiastun
odcinek 3. „Teledysk”

Helena dla swojej wnuczki postanowiła zostać wampirzycą. Niewiele brakowało, a jej makijaż wpędziłby ją do grobu… Z czyją pomocą wybrnęła z sytuacji?

Oglądaj za: 6 dni, 09 godzin
zobacz zwiastun
odcinek 4. „Kawiarnia”

Czy to dobry pomysł, żeby szpiegować chłopaka Darii zza kierownicy? Daria ma opory, Helena - żadnych. Wszystko dla dobra wnusi. Szczególnie, jeśli z pomocą przychodzi technologia X.

Oglądaj za: 6 dni, 09 godzin
zobacz zwiastun
ODCINEK 5. „PARKING”

Wakacyjny wyjazd w cztery kobiety – matka, teściowa, córka i sąsiadka – to nie lada przedsięwzięcie. Panie nie szczędzą sobie dobrych rad i drobnych uszczypliwości. A Xawery zaciera ręce: zostanie bez wozu, ale z wolną chatą!

Oglądaj za: 6 dni, 09 godzin
zobacz zwiastun
ODCINEK 6. „POMIDORÓWKA”

Gdy Moniki nie ma, Xawery staje się mistrzem zup. A w zasadzie jednej konkretnej. To jedyne pocieszenie dla Darii, która właśnie rozstała się z chłopakiem. Czy siostra Xawerego, Roxana, nie maczała w tym palców?

Oglądaj za: 6 dni, 09 godzin
zobacz zwiastun
ODCINEK 7. „INTEGRACJA”

Monika już po wyjeździe integracyjnym - a Xawery wciąż zazdrosny… o samochód. Jak nie Helena na golfie, to córka na wyjeździe z nowym chłopakiem. A Crossland X nieodmiennie znosi tę eksploatację wzorowo.

Oglądaj za: 6 dni, 09 godzin
zobacz zwiastun
ODCINEK 8. „TANIEC”

Helena na dobre porzuciła męża dla Crosslanda X. Monika i Xawery nie nadążają z jedzeniem pierogów, które teściowa przynosi im w zamian za auto. A gdzie tyle jeździ? Okazuje się, że na wieczorki taneczne. I to nie sama…

Oglądaj za: 6 dni, 09 godzin
zobacz zwiastun
ODCINEK 9. „IMIENINY”

Uroczystość na cześć Xawerego staje się świetną okazją, by podyskutować wreszcie o tym, czyje jest auto. Jego? Córki? Teściowej? Czy uda mu się wreszcie przejąć kierownicę? Telefon od teścia rozwiewa wątpliwości.

crossland x

pakiet doskonały