Opel Astra Hatchback - Start

OPEL ASTRA HATCHBACK.

Odkryj nasz 5-drzwiowy kompakt.

Opel Astra jeździ tak dynamicznie, jak wygląda. Pozwala Ci poczuć drogę dzięki zaawansowanemu układowi kierowniczemu i nowemu zawieszeniu. Dodaj do tego dynamiczne i efektywne silniki, a otrzymasz fantastyczne wrażenia z jazdy.


Szukasz eleganckiego samochodu, przestronnego i funkcjonalnego? Sprawdź co ma dla Ciebie Opel Astra.

  • Przyciągające spojrzenia wzornictwo
  • Wyjątkowe wyposażenie z zakresu komfortu
  • Nieprzeciętną charakterystykę prowadzenia
  • Dynamiczne silniki
  • Unikalne rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa

Powiększ

Elegancki i muskularny

Opel Astra ma atletyczną sylwetkę i wygodne, pięciodrzwiowe nadwozie. Sportowy, dynamiczny kształt, podkreślony charakterystycznymi lampami, daje przedsmak prawdziwej frajdy za kierownicą.


Powiększ

Fenomenalny komfort

Echa finezyjnej stylistyki nadwozia odnajdziemy we wnętrzu Opla Astry. Elegancki i ergonomiczny kokpit zorientowany jest na kierowcę, a komfortowe wnętrze z mnóstwem praktycznych schowków pomieści pięć osób.


Powiększ

Doskonałe wrażenia z jazdy

Kiedy w pełni wykorzystujesz najnowocześniejszą technologię, prowadzenie staje się łatwiejsze, bezpieczniejsze i spokojniejsze. Opel Astra dostosowuje parametry prowadzenia do Twojego nastroju
i upodobań.


Powiększ

Po prostu lepszy

Efektywny i czysty napęd, który naprawdę oszczędza paliwo, to najważniejsza cecha Opla Astry. Którykolwiek wybierzesz spośród silników benzynowych, diesli lub z instalacją gazową LPG będziesz pod wrażeniem.


Powiększ

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Opel Safetec® to system najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa czynnego i biernego, stosowany w każdym naszym modelu. Astra może być wyposażona we wszystkie elementy tego zaawansowanego systemu.


Astra Hatchback - Następne kroki
Następne kroki

Więcej informacji o Astrze Hatchback