Wszechstronność
Składane siedzenie pasażera
Gdy podróżujesz sam, z łatwością możesz złożyć przednie siedzenie pasażera. Takie rozwiązanie zapewni Ci dodatkową przestrzeń na ładunek. 
Przegroda kabinowa

Nareszcie wszystko bezpiecznie załadowane! Przegroda bagażnika zapewni skuteczną ochronę dla Ciebie, Twoich pasażerów i bagażu, uniemożliwiając przesunięcie ładunku do przedniej części kabiny. Dostępna również w formie sztywnej przegrody z okienkiem lub z kratą1.

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 
Drzwi

Zapomnij o problemach z parkowaniem i opóźnieniami w obsłudze klientów! Pojedyncze lub dwustronne drzwi przesuwne1 nowego Opla Combo Cargo Electric ułatwiają dostęp do wnętrza i eliminują ryzyko powstawania niechcianych rys podczas parkowania w ciasnych miejscach. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 
Otwierane okno

Skonfiguruj tył Opla Combo Cargo Electric do swoich potrzeb, wybierając klapę bagażnika1 lub asymetryczne tylne drzwi z otwieranym oknem1. To nie tylko gwarancja lepszej widoczności, ale również spore ułatwienie Twojej codziennej pracy. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 
Wersje

Nowy Opel Combo Cargo Electric został stworzony po to, by sprostać wyzwaniom każdego biznesu. Model oferuje dwie różne długości – 4,4 m dla Combo Cargo Electric Cargo lub 4,75 m dla wersji Cargo z długim rozstawem osi i dodatkową przestrzenią ładunkową. 

 

Możesz również wybrać wariant Combo Cargo Electric Załogowy, który pozwala na przewóz pięciu osób, łącznie z kierowcą.