Najważniejsze cechy
Nadwozie
Opel Vizor został wyposażony w całkowicie nową, innowacyjną maskę, która w pełni odzwierciedla niezwykłą jakość niemieckiej precyzji. Dzięki niej, a także wielu innym kluczowym aspektom, nowy Opel Combo Cargo Electric spełni wszystkie oczekiwania związane z prowadzeniem Twojego biznesu. 
Wnętrze
Podwyższona pozycja za kierownicą, nieograniczone możliwości przechowywania, intuicyjnie rozplanowane przyciski sterowania i niezwykła wszechstronność sprawiają, że wnętrze nowego Opla Combo Cargo Electric jest pełne innowacyjnych rozwiązań, które zwiększają komfort jazdy i ułatwiają pracę każdemu profesjonaliście. 
Wydajność akumulatora

Opel Combo Cargo Electric zapewni Twojej firmie możliwość pokonania dystansu do 343 km1 na jednym ładowaniu dzięki nowoczesnemu akumulatorowi, który jest w stanie uzyskać aż 80% pojemności w nieco ponad 30 minut. Doświadcz komfortu prowadzenia miejskiego samochodu oferującego cichy napęd oraz natychmiastowy moment obrotowy, osiągając prędkość do 135 km/h i poczuj, co naprawdę oznacza przyjemność jazdy w mieście i na autostradzie.

 

Zużycie energii w modelu Combo Cargo Electric (cykl mieszany) 18,0-19,2 kwh l/100 km; emisja CO2 (cykl mieszany) 0 g/km, zasięg (cykl mieszany) 343 km (w zależności od wyposażenia opcjonalnego).***