Łączność
System multimedialny
Nowy Opel Combo Cargo oferuje Ci innowacyjny system multimedialny1, który został wyposażony w radio AM/FM i DAB, komendy głosowe, a także w pełni kompatybilne funkcje Apple CarPlay™3 i Android Auto™3 umożliwiające wyświetlanie treści z wybranych smartfonów na 10-calowym ekranie4. System zawiera również nawigację, która pozwoli Ci na punktualne dotarcie do celu. Pakiet Connect Plus2 obejmuje nawigację sieciową TomTom oraz informacje o dostępnych miejscach parkingowych i aktualnej pogodzie. Aktualizacje mapy w czasie rzeczywistym gwarantują optymalne planowanie trasy, a komenda „Hey, Opel” aktywuje rozpoznawanie poleceń głosowych, zwiększając Twoje bezpieczeństwo na drodze. 

Funkcje Apple CarPlay™ i Android Auto™ umożliwiają użytkownikom wygodny dostęp do przydatnych aplikacji i funkcji smartfona w trakcie każdej podróży.

  • Korzystaj ze swojego telefonu jak z nawigacji dzięki aplikacji Mapy. 
  • Słuchaj swoich ulubionych playlist na Spotify. 
  • Wysyłaj i odbieraj wiadomości przez WhatsApp i Skype. 

Co więcej, wszystkie wymienione funkcje możesz aktywować za pomocą komend głosowych, dzięki czemu skupisz się na bezpiecznym prowadzeniu samochodu.

 

1 Wyposażenie dodatkowe

2 Pakiet Connect Plus zawiera funkcje Live Navigation oraz Remote Control

3 Kompatybilność i niektóre funkcje mogą się różnić w zależności od typu urządzenia i wersji systemu operacyjnego. 

4 Apple CarPlay™ jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Apple Inc. zarejestrowanej w USA i innych państwach. 2 Android Auto™ jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Google Inc. 

Bezprzewodowe ładowanie

Dzięki bezprzewodowemu systemowi ładowania1, zawsze będziesz w stałym kontakcie ze swoimi Klientami. Kompatybilne telefony mogą być ładowane bezpośrednio w samochodzie, bez konieczności podłączania dodatkowych kabli.

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 
Usługi OpelConnect

Odkryj zaawansowane systemy i powiązane z nimi usługi łączności oraz nowatorskie rozwiązania, które zwiększają poziom bezpieczeństwa i zapewniają ekscytujące doznania w trakcie każdej podróży.

 

Pakiet Connect ONE: Połączenie alarmowe, wezwanie pomocy drogowej, informacje o stanie pojazdu, gry. 

 

Pakiet Connect PLUS: e-Remote control, eSolution, Remote control, Live Navigation/Pakiet Connected Navigation Plus oraz zarządzanie przejazdami.

 

Dodatkowe usługi sieciowe: Apple CarPlay, Android Auto, zarzadzanie przejazdami oraz usługi łączności zapewniane przez Free2move, takie jak rozwiązania z zakresu mobilności oraz usługi Connect dla flot.

 

Szczegóły znajdziesz na stronie inteligentnej usługi Opel Connect.

 

System rozpoznawania głosu oraz ChatGPT

 

Skorzystaj z nowej usługi wyszukiwania1 z ChatGPT i wykorzystaj moc sztucznej inteligencji oferowanej przez platformę Chat AI firmy SoundHound, która dzięki wykorzystaniu szerokiego zakresu tematycznego, zapewnia szybsze i bardziej kompleksowe odpowiedzi.

 

ChatGPT jest zintegrowany z systemem multimedialnym OPEL i współpracuje z systemem rozpoznawania dźwięku i głosu Soundhound.

 

 

1Usługa jest dostępna w językach europejskich: angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, holenderskim, polskim, szwedzkim, czeskim, duńskim, norweskim i portugalskim.