Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


TRZYMIEJSCOWY KOKPIT.

Dzięki opcjonalnej kanapie pasażerskiej obok kierowcy usiąść mogą dwie osoby. W razie potrzeby podwójne siedzenie pasażera można złożyć lub przearanżować w praktyczny stolik, zmieniający Combo Cargo w mobilne biuro.

OPTYMALIZACJA PRZESTRZENI.

Kiedy podróżujesz sam, możesz w prosty sposób złożyć fotel pasażera, chowając go w podłodze. W ten sposób zyskasz jeszcze więcej miejsca na ładunek.

BEZPIECZNY TRANSPORT.

Pełna przegroda przestrzeni ładunkowej pomaga zadbać o bezpieczeństwo przewożonego ładunku oraz pasażerów w kabinie. Dostępna również opcjonalnie z przeszkleniem i okratowaniem zapewniającym podgląd ładunku.

ŁATWY DOSTĘP.

Drzwi przesuwane z jednej lub z obu stron1 nadwozia zapewniają łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej, nawet na ciasnym parkingu.

 

1 Drzwi przesuwane z obu stron są wyposażeniem dodatkowym.

WYBIERZ SWÓJ KIERUNEK.

W Nowym Combo Cargo masz do wyboru: drzwi tylne otwierane do góry1 lub asymetryczne drzwi skrzydłowe. Opcjonalna szyba zwiększa widoczność i ułatwia manewrowanie.

 

1 Wyposażenie dodatkowe

COMBO ROŚNIE WRAZ Z POTRZEBAMI.

Nowy Combo Cargo dostępny jest w dwóch długościach nadwozia - standardowej (4,4 m) oraz wydłużonej XL (4,75 m). Ponadto wybrać możesz 5-miejscową wersję z kabiną załogową.