Dynamika jazdy
Wersje hybrydowe zostaną udostępnione do zamawiania w późniejszym terminie
Zaprojektowany z myślą o Tobie!
Jeśli chodzi o osiągi i wydajność, nowa Corsa została stworzona, żeby zapewnić większą przyjemność z jazdy przy niższych kosztach. 
Automatyczna skrzynia biegów

Sportowy styl połączono z wygodą; automatyczna 8-stopniowa przekładnia z manetkami ręcznej zmiany biegów1 i możliwość wyboru manualnego trybu zmiany biegów sprawi, że sam podejmiesz decyzje związane z jazdą.

 

1 Dostępne tylko dla wybranych silników.

 
Tryb sport1

Wybierz więcej sportu: Wystarczy ruch palcem, żeby uzyskać sportowe wrażenia z jazdy. Tryb sport zapewnia również szybszą reakcję jednostki napędowej na naciśnięcie pedału gazu oraz wzmacnia dźwięk silnika. 

 

1 Dostępny tylko dla Corsy GS 

 
Opcjonalna moc hybrydy! 

Supernowoczesny, hybrydowy układ napędowy nowego Opla Corsa zapewnia maksymalną elastyczność, wydajność oraz najlepsze osiągi. Korzystając z takich zalet mobilności elektrycznego, jak zwiększona elastyczność jazdy przy niewielkiej prędkości, rekuperacja energii podczas hamowania, korzystanie wyłącznie z napędu elektrycznego w pewych sytuacjach*, napęd hybrydowy stanowi idealną zachętę dla tych, którzy nie są zdecydowani lub chętni do zmiany samochodu na model w pełni elektryczny. 

 

*Podczas powolnej jazdy, odpalania, stania w korku lub manewrów wykonywanych przy parkowaniu. W strefach z ograniczeniem prędkości do 30km/godz. i w zasięgu 1 km.