Odważna i doskonała sylwetka
Odważna i doskonała sylwetka
Niskie zawieszenie, dynamiczne linie nadwozia, unikalny Opel Vizor®  oraz odważna kolorystyka i wersje wyposażenia - wszystkie te elementy sprawiają, że obok nowego Opla Corsa nie sposób przejść obojętnie. 
Niepowtarzalny Opel Vizor®
Opel Vizor® łączy najlepszą w swojej klasie technologię oświetlenia, wlot powietrza i logo marki Opel, tworząc jednolity moduł, który dodaje nowemu Oplowi Corsa unikalnego, odważnego wyrazu.  
Czarny kontrastowy dach

Sześć intrygujących kolorów nadwozia do wyboru i możliwość dopasowania dachu w kontrastowej czerni* sprawiają, że nowy Opel Corsa wyróżnia się stylem. 

 

* Standard w wersji GS

 
Stylowe obręcze kół
Wśród obręczy kół w rozmiarze 16 i 17 cali każdy znajdzie coś dla siebie. Wysokiej jakości, 17-calowe koła z wycięciami o kształcie diamentów gwarantują odważny i przykuwający spojrzenie styl. 
Ergonomiczne wnętrze
Usiądź za kierownicą nowego Opla Corsa i ciesz się przestrzenią pozbawioną zbędnych funkcji, wyposażoną w intuicyjną i ergonomiczną deskę rozdzielczą. Wnętrze auta zachwyca wysokiej jakości materiałami i elementami wykończenia, tworząc miejsce, w którym poczujesz prawdziwą radość z jazdy. 
Niemiecka precyzja
Od charakterystycznego przetłoczenia na masce, po stylizowaną nazwę modelu na klapie bagażnika - każdy centymetr nowego Opla Corsa został zaprojektowany i skonstruowany z dbałością o detale i z myślą o prawdziwej radości z jazdy!