Wygoda na pokładzie
Funkcja masażu w fotelu kierowcy
Niech każda podróż kończy się uczuciem pełnego relaksu. We wnętrzu nowego Opla Corsa zainstalowano wygodne fotele  Alcantara®  z dodatkowym wsparciem odcinka lędźwiowego kierowcy i funkcją masażu oraz trójstopniowym systemem ogrzewania dla kierowcy i pasażera podróżującego z przodu. Dzięki temu każda przejażdżka to prawdziwa przyjemność. 
Panoramiczne okno dachowe
Przez szklany dach panoramiczny do wnętrza nowego Opla Corsa dociera mnóstwo naturalnego światła, a pasażerowie mogą bez ograniczeń cieszyć oczy widokiem panoramy miasta lub rozgwieżdżonego nieba. Każda przejażdżka to okazja do podziwiania pięknych widoków.  

System bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu

 

System bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu sprawia, że korzystanie z Opla Corsa jest wyjątkowo proste. Dzięki temu otworzysz, uruchomisz i zamkniesz auto bez konieczności posługiwania się kluczykiem. Bez problemu możesz korzystać z nowej Corsy nawet wtedy, gdy masz zajęte ręce lub kluczyk utknął na samym dnie torby. 
Przestrzeń na co dzień
Boczne schowki w drzwiach, które pomieszczą butelki o pojemności 1,5 litra, przestronny bagażnik i wygodna kanapa tylna składana w stosunku 60/40: nowy Opel Corsa oferuje szereg rozwiązań, które ułatwiają podróże - te bliskie i całkiem dalekie.