Nowa Corsa #Yes Edycja specjalna
Ekskluzywne Corsa #Yes wyposażenie
Odważny wygląd i napęd elektryczny. Nowa edycja specjalna Corsa #Yes łączy w sobie wywołujące uśmiech wrażenia z jazdy samochodem elektrycznym z przyciągającym uwagę stylem. Od specjalnego lakieru Rekord Red, przez kontrastujące czarne felgi i kolor dachu, po sportowe wnętrze z czerwonymi akcentami i ciemną podsufitką. Nowa Corsa #Yes gwarantuje, że bez względu na cel podróży, zawsze dotrzesz do celu w elektryzującym stylu! 
Wyjątkowe emblematy
Nowa Corsa #Yes jest jedyna w swoim rodzaju. Z zewnątrz, zarówno logo Opel, jak i tabliczka znamionowa na tylnej klapie są wykończone w wyrazistej czerni. Po wejściu do środka, Corsa #Yes zauważysz wyjątkowe oznaczenia wnętrza, które doskonale uzupełniają jej sportową stylistykę.  
Wysokiej klasy kokpit
Wnętrze nowej edycji specjalnej Corsa #Yes zapewnia idealną przestrzeń, w której można cieszyć się jazdą. Bezkluczykowe otwieranie i uruchamianie ułatwia wsiadanie do Corsa #Yes. Wyprofilowane sportowe fotele zapewniają doskonałe podparcie nawet podczas długiej jazdy, a duże 7-calowe ekran o wysokiej rozdzielczości i 10-calowy wyświetlacz centralny umożliwiają bezprzewodowe przesyłanie multimediów ze smartfona za pośrednictwem Apple CarPlay™ i Android Auto™. 
Przyciągające wzrok koła
Uzupełniając uderzające elementy stylistyczne, takie jak charakterystyczny Opel Vizor® i kontrastujący czarny dach, nowa Corsa #Yes stoi jest wyposażona w 16-calowe aerodynamiczne felgi ze stopów lekkich wykończonych na czarno. Tak więc, niezależnie od tego, czy jesteś na parkingu, czy na drodze, z pewnością zwrócisz na siebie uwagę. 
Wyraziste kolory
Nowa Corsa #Yes jest dostępna w czterech wyrazistych wersjach kolorystycznych. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na edycję specjalną Rekord Red, Arktis White, Karbon Black czy Grafik Grey, z pewnością znajdziesz paletę kolorów, która będzie pasować do Twojego gustu. 
Niezwykłe osiągi

Nowa Corsa Electric #Yes oferuje czystą przyjemność z jazdy na napędzie elektrycznym. W pełni elektryczny układ napędowy o mocy 136 KM i momencie obrotowym 260 Nm sprawia, że Corsa szybko rusza z miejsca, jest praktycznie bezgłośna, nie wymaga zmiany biegów, a przede wszystkim nie wytwarza żadnych lokalnych emisji.
Akumulator nowej generacji zapewnia zasięg do 354 km* na jednym ładowaniu i można go naładować od 20% do 80% a) w zaledwie 30 minut za pomocą ładowarki prądu stałego. Dzięki temu Corsa Electric #Yes jest idealnym partnerem na wszystkie podróże, zarówno długie, jak i krótkie.

* Zasięg w km według WLTP*

 

a) Czas ładowania może się różnić w zależności od typu i mocy stacji ładowania, temperatury zewnętrznej i temperatury akumulatora.