Sposób na dobre samopoczucie
Ludzie kochają Corsę - to w końcu jeden z najpopularniejszych modeli małych samochodów w Europie! Dlaczego? Corsa nie tylko uroczo wygląda (co oczywiste) - ma też mnóstwo prawdziwych, "dojrzałych" funkcji i rozwiązań, które gwarantują bezpieczną i niezwykle wygodną jazdę. 
Zabawa, zabawa!
Rozsiądź się w fotelu kierowcy i przekonaj się, co mamy na myśli! Corsa Electric jest niezwykle zwrotna, świetnie się prowadzi i zachwyca obniżonym środkiem ciężkości. Wybierz tryb Sport i poczuj się jak w prawdziwym sportowym aucie. 
Ładowanie? Nic prostszego
To, jak i gdzie ładujesz zależy tylko od ciebie. Ładowanie (szybkie) prądem stałym to standardowe rozwiązanie, dzięki któremu możesz doładować baterię swojego auta przed długą podróżą lub użyć domowej ładowarki do codziennego ładowania. Dowiedz się więcej o kablach, ładowarkach typu wallboxes i wielu innych elementach. 
Mamy do tego aplikację
Zdalne funkcje są niezwykle przydane. Skorzystaj z aplikacji MyOpel, żeby sprawdzić stan ładowania lub zdalnie uruchomić system klimatyzacji lub ogrzewania, aby przed twoim przyjściem ustawić idealną temperaturę w kabinie. Sprytne, prawda? 
Swobodny dostęp, darmowe parkowanie...
Jednym słowem: wolność. Możesz wjechać swoją Corsą Electric do centrum miasta i uniknąć opłat z tego tytułu. Parkuj za darmo na jednym z tysiąca specjalnie oznaczonych miejsc w całym mieście, a na wybranych skorzystaj także z darmowego ładowania! Oto odpowiedzialność społeczna w najlepszym wydaniu! 
Mężczyzna trzymający iPad podczas korzystania ze strony Opla
Zamów swoją Corsę Electric online i skorzystaj z prostego cennika i bezpłatnej dostawy auta do domu. Z pewnością je pokochasz. A jeśli z jakiegoś powodu zmienisz zdanie, odbierzemy samochód od ciebie i zwrócimy całą kwotę.