Opel Sustainable Mobility - Alternative Propulsion Systems
Konwencjonalne systemy napędu - LPGTEC

LPGTEC

Dzięki technologii LPG i CNG nasze modele są bardzo ekonomiczne i nadal wysoce wydajne.

Dowiedz się więcej
Konwencjonalne systemy napędu - Gama modeli ecoFLEX®

Gama modeli ecoFLEX®

Przyjazne dla natury i Twojego portfela.

Zobacz gamę modeli ecoFLEX® Opla

W TROSCE O LEPSZE JUTRO.

Modele wyposażone w instalację LPG lub CNG są lepsze nie tylko dla środowiska. Pod względem ekonomicznym są lepsze również dla Ciebie. Dla nas jest to niezwykle ważne, że przyjazna dla środowiska technologia pozostaje przystępna cenowo, jednocześnie posiadając doskonałą wydajność.

Powiększ

Gaz LPG – tani i czysty

Poziom emisji CO2  jest 10-13 proc. niższy od przeciętnego i możesz zmniejszyć także swoje koszty paliwa o ok. 40 proc., niezależnie od dystansu jaki pokonujesz w ciągu roku.
W niektórych krajach zapłacisz również niższe podatki. Modele LPG mogą być zasilane benzyną – przełączenie następuje automatycznie, ale można je także wykonać za pomocą przycisku – tak więc nie ma powodu do niepokoju.

 

Dowiedz się więcej:


Powiększ

Gaz ziemny CNG – praktyczny, ekonomiczny i ekologiczny

System monovalent plus, który stosujemy
w naszych pojazdach zasilanych gazem CNG od 2002 r., wyróżnia się niezrównanie niskimi kosztami eksploatacji, do 80 proc. niższym poziomem emisji oraz 20-proc. niższą zawartością CO₂ niż porównywalny silnik benzynowy. Umożliwia on zasięg do 530 km na gazie CNG oraz gwarantuje nieograniczone wykorzystanie kabiny pasażerskiej i przestrzeni bagażowej. Ople zasilane gazem CNG posiadają rezerwowy zbiornik benzyny, który zwiększa zasięg pojazdu o ok. 150 km, zapewniając pełną funkcjonalność w codziennym użytkowaniu.

 

Dowiedz się więcej: