Koncepcyjny Opel ADAM ROCKS: Wolność w najbardziej indywidualnym wydaniu

2013-02-05

  • ADAM ROCKS w Genewie – nowy model mini crossovera z otwieranym dachem
  • Koncepcyjny model ROCKS daje ADAMowi jeszcze większe możliwości personalizacji
  • Pierwszy miejski mini crossover o śmiałej stylistyce i muskularnej sylwetce
  • Przyjemność jazdy pod gołym niebem – otwierany, miękki dach
  • Światowa premiera podczas Salonu Samochodowego w Genewie (7-17 marca 2013 roku)

Aktualności Opla - Koncepcyjny Opel ADAM ROCKS

Genewa/Rüsselsheim. Opel ADAM, który oferuje 61 000 wariantów wyposażenia nadwozia
i prawie 82 000 opcji wyposażenia wnętrza oraz supernowoczesny system audio-informacyjny IntelliLink, jest nie tylko prawdziwym mistrzem personalizacji, ale także samochodem najlepiej skomunikowanym ze światem. Dla Opla to jednak wciąż za mało. Podczas Salonu Samochodowego w Genewie marka przedstawi dalsze możliwości indywidualizacji ADAMa: koncepcyjny model miejskiego auta typu mini crossover o nazwie ADAM ROCKS. Ten trzydrzwiowy model z otwieranym dachem, o długości 3,70 m, muskularnej sylwetce i śmiałej stylistyce, ma szansę zapoczątkować powstanie nowego segmentu na rynku motoryzacyjnym.

Aktualności Opla - Koncepcyjny Opel ADAM ROCKS

Aby przedstawić jedyny w swoim rodzaju program personalizacji Opla ADAMa z jeszcze innej perspektywy, stworzono koncepcję ROCKS. Nowy model powstał dla osób poszukujących wolności z dala od „utartych szlaków” i miejskiego krajobrazu. Model ten, zainspirowany entuzjastami dyscypliny „parkour” – przemieszczania się przy pokonywaniu wszelkich napotykanych przeszkód, posiada wyższe i szersze koła oraz bardziej muskularny i kompaktowy wygląd. Poczucie wolności w ADAMie ROCKS dodatkowo podkreśla jego otwarte nadwozie. Materiałowy dach Opla ADAMa ROCKS sięga aż do tylnych słupków, co pozwala w pełni cieszyć się widokiem nieba nad głową.

Opel News - At the Geneva Motor Show (March 7-17, 2013), Opel will show the urban mini-crossover study called ADAM ROCKS.

„ROCKS, posiadający najśmielszą stylistykę ze wszystkich modeli ADAMa, jest imponującym dowodem niekończących się możliwości personalizacji, jakie ten mały miejski samochód wciąż ma do zaoferowania. Łączy on wytrzymałość crossovera z przyjemnością jazdy z otwartym dachem” – powiedział Malcolm Ward, Dyrektor Opla ds. Stylistyki Nadwozia. Ponadto wyjaśnił co kryje się za najnowszym koncepcyjnym modelem Opla: „Jako symbol aktywnych kierowców, którzy kierują się najnowszymi trendami mody i jednocześnie lubią wyróżniać się z tłumu, ADAM ROCKS to pierwszy krok w stronę nowych ścieżek rozwoju”.