Stylowe wzornictwo i wyższy komfort: Opel Vivaro na rok modelowy 2014

2013-07-08

  • Pakiet Kolor Edition z czarnymi felgami ze stopów lekkich, przyciemnianymi szybami i kloszami reflektorów
  • Wersja Edition z popularnym wyposażeniem podwyższającym komfort i bezpieczeństwo w standardzie
  • Pakiety dają nawet 40% oszczędności w porównaniu z wyborem pojedynczych opcji

Aktualności Opla: Stylowe wzornictwo i wyższy komfort: Opel Vivaro na rok modelowy 2014

Rüsselsheim. Stylowe wzornictwo
i wielofunkcyjność – Opel Vivaro na rok modelowy 2014 jest dostępny z Pakietem Kolor Edition zawierającym w zależności od wersji, między innymi, czarne 16-calowe felgi ze stopów lekkich, przyciemniane tylne szyby i klosze reflektorów. Nadaje to popularnemu Vivaro jeszcze bardziej przyciągający wzrok wygląd, odróżniający go od aut konkurencji. Ciemne, pochłaniające ciepło szyby mają walory praktyczne, ponieważ osłabiają skutki wyeksponowania na promienie słoneczne i sprawiają, że kabina zbytnio się nie rozgrzewa, zwłaszcza latem. Nabywcy mogą wybierać spośród 5 kolorów nadwozia: biały Casablanca, srebrny Star, szary Steel Grey, czarny Midnight i Sage. Pakiet Kolor Edition jest dostępny tak dla modeli osobowych Vivaro Kombi, Tour i Life, jak i dla dostawczych Furgonów. Kosztuje, w zależności od ilości opcji wchodzących w skład dla danej wersji Vivaro, od 1 500 do 3 700 zł. W porównaniu do kompletowania pojedynczych elementów, pakiet daje oszczędności sięgające 40%.


Atrakcyjną ofertą jest również wyposażenie standardowe wersji Edition, dostępnej dla Furgonu i Kombi. Obejmuje ono m.in. komputer pokładowy, tempomat, podłokietnik fotela kierowcy, szyby otwierane jednoimpulsowo, dodatkowy filtr przeciwpyłkowy dla układu klimatyzacji oraz radioodtwarzacz z łączem Bluetooth i gniazdem USB. Podobnie jak w przypadku Pakietu Kolor Edition, wybór wersji Edition oznacza znaczne oszczędności dla zamawiającego.

Wielofunkcyjny Furgon z ekonomicznym napędem, dla którego nie ma zadań niemożliwych

Aktualności Opla: Pakiet Kolor Edition

Dzięki niezwykłym własnościom funkcjonalnym Vivaro stał się jednym z najpopularniejszych furgonów Europy w klasie do 2,9 t dopuszczalnej masy całkowitej. Od debiutu w roku 2001 z taśm europejskich fabryk zjechało ponad 560 tysięcy sztuk tego modelu. Gama wersji Vivaro obejmuje dwa rozstawy osi i dwie wysokości nadwozia oraz rozmaite modele, od Furgonu, przez Platformę do zabudowy na rodzinno-turystycznym Tour i Life kończąc. Oferując przestrzeń ładunkową sięgającą 8,4 m3 i ładowność do 1210 kg Vivaro jest nie tylko doskonałym pojazdem użytkowym. Jest także ekonomiczny i przyjazny dla środowiska, bo napędzają go wydajne silniki o wyjątkowo niskim poziomie zużycia paliwa i emisji spalin zgodnym z normą Euro 5.