Aktualności Opla - ADAM

Nowy Opel ADAM jest wyjątkowy tak, jak Ty. Przy jego budowie ostatnie słowo należy do Ciebie. Dobierz wszystkie potrzebne dodatki zgodnie z Twoimi preferencjami.

Prezentacja multimedialna

Opel ADAM zdobywa Nagrodę Roku za Najlepszy Projekt Wnętrza

2013-06-05

  • Pierwsze miejsce w konkursie „Automotive Interiors EXPO 2013” w kategorii aut produkowanych seryjnie

Aktualności Opla - Opel ADAM zdobywa Nagrodę Roku za Najlepszy Projekt Wnętrza

Stuttgart. Wielkie wyróżnienie dla małego samochodu – na targach „Automotive Interiors EXPO 2013” w Stuttgarcie Opel ADAM został uhonorowany nagrodą za najlepiej zaprojektowane wnętrze auta produkowanego seryjnie. Ten modny miejski samochód wyprzedził tak mocnych rywali, jak Alfa 4C, Jaguar F-Type, Renault Clio oraz nowy Range Rover. Nagroda EXPO AWARD przyznawana jest podczas branżowych targów prezentujących pomysły, materiały, elementy wykończenia, tkaniny i elementy stosowane w projektowaniu wyposażenia wnętrz samochodowych. Zwycięzców w 7 kategoriach wybiera panel złożony z uznanych dziennikarzy motoryzacyjnych z całego świata.


Elizabeth Wetzel, szefowa projektu wnętrza Opla ADAMa jest szczególnie zadowolona z tego triumfu. „Personalizacja wnętrza to jedna z cech wyróżniających ADAMa. Nasz mały modny samochód oferuje niemal 82 tys. kombinacji wystroju kabiny. Nagroda EXPO AWARD jest wspaniałym wyróżnieniem dla całego zespołu projektantów Opla ściśle współpracujących z działem projektowania GM.”

Aktualności Opla - Opel ADAM zdobywa Nagrodę Roku za Najlepszy Projekt Wnętrza

Jury ekspertów podzieliło opinię Wetzel i nagrodziło ją tytułem Projektanta Wnętrz Roku, wyróżnieniem wyjątkowo cenionym w branży.


Ta nagroda potwierdza wyjątkowe walory Opla ADAMa. Wprowadzony na rynek w kwietniu 2013 r., ten mały samochód zdobył już 5 tytułów w cenionym konkursie innowacyjnym „Plus X Award”, a także prestiżową nagrodę red dot design award za wzornictwo w kategorii „Motoryzacja i Transport”.