Aktualności Opla - ADAM spełnia marzenia: linki

Dowiedz się więcej
o nowym Oplu ADAMie.

Nowy Opel ADAM jest wyjątkowy tak, jak Ty. Przy jego budowie ostatnie słowo należy do Ciebie. Zacznij od wyboru wersji, a następnie swobodnie dobierz wszystkie potrzebne dodatki zgodnie
z Twoimi preferencjami.

Opel ADAM spełnia marzenia na Salonie Samochodowym w Paryżu

2012-09-23

  • Pierwsza kolekcja Opli ADAM debiutuje na paryskim „Mondial de l’Automobile”
  • Pierwsi szczęśliwcy mogli stworzyć swojego własnego ADAMa jeszcze przed otwarciem Salonu

Aktualności Opla -Nowy Opel ADAM, szykowny i śmiały

Rüsselsheim/Paryż. Nowy ADAM, szykowny, mały miejski samochód Opla miał swoją światową premierę na paryskim „Mondial de l’Automobile” (29.09-14.10.2012), gdzie zostały ujawnione sekrety niemal nieograniczonych możliwości personalizacji tego auta.


Kolorowa kolekcja ADAMów na stoisku Opla,
z których każdy prezentował swoją odmienną osobowość, dała publiczności pierwsze wyobrażenie niezrównanego potencjału indywidualizacji ADAMa i jego nowatorskich rozwiązań. Twórcy tego auta pragnęli, aby każdy egzemplarz był po prostu niepowtarzalny.


Wraz z otwarciem paryskiego salonu ogłoszone zostały europejskie ceny ADAMa i rozpoczęło się przyjmowanie zamówień. Opel chciał sprawdzić, w jaki sposób potencjalni klienci podejdą do bogactwa opcji oferowanych przy konfiguracji ADAMa. Jako jedni z pierwszych, szansę spersonalizowania swojego ADAMa dostali czterej pracownicy Opla.

Aktualności Opla - Katie i ADAM SLAM w kolorze „Red’n’Roll” oraz Pierre-Olivier i ADAM GLAM w kolorze „A Star is Brown”

Katie, specjalistka od marketingu o niezwykle energicznym usposobieniu, chciała, aby jej ADAM był odważny i kolorowy, więc wybrała ADAMa SLAM. Do ekstrawaganckiego czerwonego koloru nadwozia „Red’n’Roll” dodała biały dach i czarne obręcze kół z białymi rantami. Zdecydowała się także na odrobinę elegancji wybierając skórzane fotele, oraz iluminowaną podsufitkę imitującą rozgwieżdżone niebo. „To daje nutkę zwariowanej magii”, wyjaśniła swój wybór Katie. Opel jest pierwszym producentem, który oferuje taką podsufitkę w małym aucie. Do tej pory takie rozwiązania były zarezerwowane dla superluksusowych samochodów.


Jej kolega Pierre-Olivier, stylista, zamówił eleganckiego ADAMa GLAM, bo podobało mu się wyrafinowane połączenie kolorów brązowego „A Star is Brown” i bieli. Jako zapalony rowerzysta, a także po to, aby nadać swojemu ADAMowi cechy nowoczesnego miejskiego auta, Pierre-Olivier wybrał unikalny dla Opla bagażnik rowerowy, sprytnie ukryty w tylnym zderzaku auta.

Aktualności Opla - Philipp i ADAM JAM oraz Sabrina i ADAM JAM z pakietem OPC Line

Philipp, inżynier oświetlenia, który określa siebie jako entuzjastę technologii i miłośnika muzyki, wyposażył swojego zakręconego ADAMa JAM w supernowoczesny pakiet audio-informacyjny IntelliLink z 7-calowym ekranem dotykowym, który pozwala zintegrować iPhone’a z samochodem. Philipp dodał także do swojego ADAMa system nagłośnienia Infinity
z 8 głośnikami, aby móc w pełni rozkoszować się rockiem i ulubionym Johnny Cashem.


Sabrina, szefowa inżynierii, pilnie śledzi ostatnie trendy w modzie i uprawia aktywny, sportowy tryb życia. Spodobał jej się ADAM JAM w jaskrawym limonkowym kolorze nadwozia „Greenspotting”. „Nazwy kolorów są tak błyskotliwe, jak same kolory”, wyjaśniła z promiennym uśmiechem. Aby dodać swojemu ADAMowi dodatkowy akcent sportowy, Sabrina wybrała pakiet OPC Line, który nadaje ADAMowi bardziej muskularny i zdecydowany wygląd.


Katie, Pierre-Olivier, Philipp i Sabrina odbiorą swoje samochody już za kilka tygodni. Czas oczekiwania umiliła im możliwość obejrzenia innych konfiguracji ADAMów zaprezentowanych w Paryżu.

Aktualności Opla - Imponująco bogata kolekcja ADAMów w Paryżu

Imponująco bogata kolekcja ADAMów w Paryżu

ADAMy skonfigurowane przez naszych czterech „pilotów testowych”, to tylko kilka z niemal nieograniczonej liczby możliwości personalizacyjnych. Na paryskim „Mondial de l’Automobile” ujawniliśmy w szczegółach prawdziwe bogactwo zindywidualizowanych stylizacji ADAMa.


Szeroką gamą rozmaitych wersji ADAMa, wystawionych na naszym stoisku w Paryżu, Opel nie tylko demonstruje ogromny wybór kolorów, wykończeń, elementów ozdobnych i spersonalizowanych opcji, ale także nasz nowy pakiet audio-informacyjny IntelliLink, który w pełni integruje smartphony (Apple iOS i Android) z samochodem. Odwiedzający stoisko mogli połączyć swoje smartphony z naszym nowym rozwiązaniem multimedialnym. Interaktywne aplikacje, artystycznie zaprojektowane podświetlenia oraz oczywiście szeroki wybór wersji ADAMa ucieleśniają wiele innowacyjnych rozwiązań stworzonych przez projektantów i inżynierów Opla. Obejmują one, na przykład, stylowe podsufitki, podświetlane w technologii LED panele deski rozdzielczej oraz nakładki na obręcze kół w różnych kolorach.