Corsa Color Line świeci blaskiem indywidualnie dobranych
kolorów nadwozia i wnętrza.

2011-01-29

  • Sportowe modele o fascynującym wzornictwie i imponujących osiągach
  • Szeroka gama wyrazistych kolorów i detali stylistycznych dopasowanych do wystroju wnętrza
  • Dwie wersje nadwozia do wyboru

Corsa Color Line została stworzona, ponieważ coraz szersze rzesze klientów poszukują auta, które będzie wyrażać ich indywidualny, dynamiczny styl. Linia Color Line oferuje gamę modeli dopasowanych do rozmaitych stylów życia
i upodobań, w każdym modelu komunikując ten sam przyciągający spojrzenia sportowy charakter. Tak jak sportowe buty, stylizowane na wiele rozmaitych sposobów, nie służą dziś wyłącznie do treningu, ale zakładamy je także na spotkania towarzyskie, na zakupy lub do pracy, a nawet na okazje wieczorowe. Corsa Color Line po prostu ma to coś.

 

Wersje Color Edition dodają Corsie jeszcze więcej blasku, dzięki wyrazistym kolorom nadwozia i detalom stylistycznych oraz 17-calowym felgom z lekkich stopów. Wszystkie modele tych wersji wyposażone są w sportowe zawieszenie, głęboko wyprofilowane fotele, aluminiowe pedały, przyciemniane klosze tylnych lamp, dodatkowo przyciemnione szyby i chromowaną, owalną końcówkę wydechu. We wnętrzu znajdziemy konsolę centralną w kolorze Japan Black oraz pierścienie nawiewów i przeszycia foteli zharmonizowane z kolorem nadwozia. Wszystkie wersje są dostępne z najlepiej sprzedającymi się jednostkami napędowymi, począwszy od benzynowego silnika o pojemności 1,2 litra.

Swój sportowy charakter Opel Corsa Color Line wyraża na dwa sposoby:


Corsa Color Edition jest pierwszą wersją należącą do palety Color Line. Dynamiczne zestawy kolorów nadwozia i wnętrza tworzą dynamiczny i ekspresyjny wizerunek tego auta. Czarny dach i lakierowane na czarno pięcioramienne felgi z lekkich stopów dopełniają ekscytujące kolory nadwozia – biały, żółty, czerwony, czarny oraz nowy lakier aquamarine.


Pakiety Linea  – dostępne w wersjach Enjoy i Cosmo – adresowane są do klientów poszukujących jeszcze więcej możliwości indywidualizacji swojego samochodu. Corsa
z pakietami Linea jest oferowana w 9 kolorach nadwozia
i wyróżnia się dwoma dużymi, białymi lub czarnymi pasami, biegnącymi od maski poprzez dach do tylnej klapy. Kolor felg, osłon lusterek odpowiada kolorowi pasów.


Linia Color Line dostępna jest zarówno w stylizowanej na coupé wersji 3-drzwiowej oraz w rodzinnej wersji 5-drzwiowej.