Astra GTC Concept

Zobacz stylistykę i technologie
nowej Astry GTC.

Dowiedz się więcej

Już 7 czerwca 2011 nowa Astra GTC stanie się rzeczywistością

2011-04-26

  • Opel zapowiada produkcyjną wersję ekscytującego konceptu GTC Paris

Virtually here: The new Opel Astra GTC will get real on June 7, 2011

Choć pierwsze obrazy nowej generacji Opla Astry GTC pokazują to auto w rzeczywistości wirtualnej, to w tym samym czasie, na prawdziwych drogach, prawdziwe samochody testowe, przechodzą ostatnie próby. Tak Astra GTC staje się rzeczywistością.


Już za sześć tygodni, 7 czerwca Opel ogłosi wszystkie szczegóły dotyczące nowej Astry GTC i rozpocznie przyjmowanie zamówień na wybranych rynkach. Oficjalnie zostaną przedstawione ceny, technologia, wyposażenie
i napęd, dając klientom możliwość wybrania idealnego auta. Pierwsza produkcyjna wersja nowego Opla Astry GTC zadebiutuje na Salonie Samochodowym we Frankfurcie 15 września 2011.

Już 7 czerwca 2011 Opel Astra GTC stanie się rzeczywistością

Stworzona w oparciu o zaprezentowany w październiku 2010 roku na Salonie Samochodowym w Paryżu koncept Opel GTC Paris, produkcyjna Astra GTC będzie 5-miejscowym, trzydrzwiowym kompaktem o ekscytujących kształtach nadwozia. Samochód będzie wyposażony
w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne Opla oraz zawieszenie o unikalnych własnościach. Warto wspomnieć, że nowy Opel Astra GTC będzie powstawał w polskiej fabryce Opla w Gliwicach.