Opel Innovation - Passion for Innovation

Wzornictwo

Idealne połączenie formy
i funkcji odpowiada wszystkim. Dowiedz się, jak my to robimy.

Poznaj wzornictwo Opla
Innowacje Opla - Troska o środowisko

Troska o środowisko

Wyznawane przez Opla zasady odpowiedzialności za środowisko mają długą tradycję.

Zobacz, jak rozumiemy odpowiedzialność
Innowacje Opla - Systemy multimedialne

Systemy multimedialne

Najważniejsze funkcje smartfona obsłużysz na dotykowym ekranie systemu.

Podłącz smartfona

PASJA DLA INNOWACJI.

Wszyscy chcemy lepszej jakości życia. Dlatego codziennie staramy się, abyś mógł podróżować bardziej efektywnie, komfortowo i przyjemniej pod każdym względem. Cały nasz inżynierski kunszt wkładamy
w tworzenie dostępnych dla każdego technologii, zapewniających optymalne bezpieczeństwo i wyższe osiągi. Wymyślamy wszechstronne rozwiązania dla Twoich codziennych potrzeb i dbamy, aby były atrakcyjne i ekscytujące.

Powiększ

Funkcjonalność

W ten sposób kreatywność łączy się
z codziennymi potrzebami – poprzez praktyczne rozwiązania. Na przykład składane siedzenia, umożliwiające przewiezienie większych ładunków, obniżana podłoga, zapewniająca jeszcze więcej miejsca w bagażniku oraz wiele innych rozwiązań, które dostosowują pojazd do Twoich zmieniających się wymagań.


Powiększ

Komfort i wygoda

Nie szczędzimy wysiłków, aby Twoje codzienne podróże były łatwiejsze i wygodniejsze.
Z jednej strony, wprowadzamy rewolucyjne rozwiązania, takie jak drzwi portalowe, które ułatwiają dostęp do wnętrza Opla Merivy. Z drugiej strony, zapewniamy jakszy komfort w postaci innowacyjnych, wyjątkowo ergonomicznych foteli, dostępnych już w klasie kompaktów.


Powiększ

Bezpieczeństwo

Aktywne i pasywne, w środku i na zewnątrz,
w nocy i w dzień, dla kierowcy i pieszego.
Z którejkolwiek strony spojrzysz, angażujemy wszystkie siły w rozwój technologii zwiększających bezpieczeństwo Twoje, Twoich pasażerów i świata wokół Ciebie.


Powiększ

Dynamika jazdy

Prowadzenie to przyjemność. Wierząc w to nieustannie wymyślamy nowe sposoby, abyś mógł rozkoszować się każdym przejechanym kilometrem, zachowując kontrolę nawet w najtrudniejszych warunkach drogowych.


Powiększ

Pionierska technologia

W dziedzinie koncepcji napędu, nie siedzimy
z założonymi rękami czekając na rozwój wydarzeń. Nie podążamy za trendami, my je wytyczamy. Jasno wskazujemy drogę takimi pojazdami, jak pierwszy w Europie samochód napędzany jedynie silnikiem elektrycznym, którym możesz jeździć bez ograniczeń – Opel Ampera, czy model HydroGen4, samochód napędzany ogniwami wodorowymi o zerowej emisji spalin.


Innowacje Opla - Kamienie milowe

Kamienie milowe

Opel był pionierską marką od samego początku. Nasza siła nie polega jednak na wyłącznym skupieniu na innowacyjnych rozwiązaniach, ale przede wszystkim na udostępnianiu ich szerokiemu gronu naszych klientów.