Opel Innovation - Flexibility
Opel Innowacje - Fotele AGR

Fotele AGR

Dowiedz się dlaczego nasze ergonomiczne sportowe fotele są jednymi z najlepszych
w branży.

Dowiedz się więcej
Opel Innowacje - Kamera Opel Eye

Kamera Opel Eye

Kamera Opel Eye II. generacji wykrywa znaki drogowe
i ostrzega o niezamierzonej zmianie pasa ruchu.

Podróżuj bezpieczniej
Opel Innowacje - Zawieszenie FlexRide

Zawieszenie FlexRide

Jeden przycisk zmienia Twój samochód z komfortowej limuzyny w auto o sportowej charakterystyce. Oto sedno działania układu FlexRide.

„Sport” czy „Tour”?

FUNKCJONALNOŚĆ.

Zamiast Cię ograniczać, otwieramy przed Tobą nowe możliwości. Wiedza o Twoich potrzebach i marzeniach pomaga nam tworzyć pojazdy bardziej wszechstronne niż kiedykolwiek.

Powiększ

System drzwi portalowych FlexDoors®

Dzięki innowacyjnemu systemowi FlexDoors®, Opel Meriva wita Cię z szeroko otwartymi drzwiami. Otwierające się pod kątem bliskim 90˚ zarówno przednie, jak i tylne drzwi sprawiają, że wsiadanie i wysiadanie jest nie tylko bardziej eleganckie, ale i bardziej naturalne.


Innowacje Opla - system FlexFix®

FlexFix® - łatwy transport rowerów

Czasami chcemy dojechać do pewnego miejsca samochodem i kontynuować podróż rowerem. Problem w idealny sposób rozwiązuje funkcjonalny, zintegrowany bagażnik rowerowy FlexFix®. Umożliwia przewóz dwóch rowerów lub służy jako baza dla aluminiowego pojemnika bagażowego.

 

Zobacz system FlexFix®:


Powiększ

FlexSpace® - Inteligentny system siedzeń

Jeżeli cenisz spontaniczność, system FlexSpace® jest stworzony dla Ciebie – Opel Meriva jest tak samo elastyczny jak Ty.
Z łatwością dopasujesz jego wnętrze do aktualnych potrzeb, a jeśli zmienisz plany... nie będzie żadnego problemu! Zarówno, kiedy potrzebujesz miejsca dla 5 pasażerów albo dużej przestrzeni bagażowej Opel Meriva dopasowuje się do Twoich wymagań i to bez konieczności wyjmowania choćby jednego fotela.


Powiększ

Fotele klubowe

Specjalne fotele w drugim rzędzie pozwalają zaaranżować przestrzeń tak, jak w domowym salonie. Pomysłowy mechanizm składania oparcia środkowego fotela zamienia go
w szeroki podłokietnik. Po przesunięciu zewnętrznych foteli do tyłu oraz do środka, pasażerowie dysponują jeszcze większą przestrzenią.


Powiększ

FlexRail® - genialne zorganizowanie przestrzeni

FlexRail® to unikalny, modułowy system konsoli centralnej umieszczony pomiędzy przednimi fotelami. Dwie aluminiowe szyny stanowią bazę dla różnorakich modułów dodatkowych, takich jak podłokietnik, schowek na płyty CD, czy uchwyty telefonu komórkowego lub na napoje.


Powiększ

Podręczne schowki

Nieustannie udoskonalamy system schowków i aranżacji przestrzeni bagażowej, ułatwiających transport niezbędnych drobiazgów. W Merivie, na przykład, dostępnych jest aż 30 miejsc, w których przechowasz potrzebne przedmioty. Schowki mają zróżnicowane rozmiary i zostały zaprojektowane z myślą o elastyczności i funkcjonalności wnętrza, bazując na opiniach i oczekiwaniach klientów. We wnętrzu Merivy nie zabrakło, między innymi, kieszeni w przednich drzwiach mieszczących butelki o pojemności 1,5 l, szuflady pod siedzeniem kierowcy czy konsoli środkowej FlexRail®, rewolucyjnego modułowego systemu schowków i uchwytów.