Wstecz Dalej
Wstecz
 • PERFEKCYJNIE ELASTYCZNA.

  Innowacyjny system aranżacji foteli daje Ci swobodę ich rozmieszczenia w zależności od Twoich potrzeb, liczby przewożonych osób oraz ilości bagażu. System Flex7®Plus 1 oferuje wybór od dwóch do maksymalnie siedmiu miejsc, a specjalne ustawienie klubowych foteli (Lounge Seating)2 w drugim rzędzie pozwala pasażerom poczuć się jak w klasie biznes.

  1 Trzeci rząd foteli jest wyposażeniem standardowym wersji Elite, dodatkowym wersji Enjoy.
  2 Wyposażenie dodatkowe wersji Elite. Niedostępne dla wersji Enjoy.

 • KRÓLOWA FUNKCJONALONOŚCI.

  Rowery, narty, torby, zabawki – Nowa Zafira została zaprojektowana tak, by nie ugiąć się pod ciężarem Twoich wymagań. Bagażnik w 5-miejscowej Zafirze oferuje aż 710l pojemności. Wysuwany z tylnego zderzaka opcjonalny uchwyt FlexFix®1 umożliwia wygodny i bezpieczny transport rowerów, a 34 schowki umilają nawet najdalsze podróże.

  Jeśli chcesz korzystać z jeszcze większej ilości udogodnień, na pewno znajdziesz coś dla siebie w szerokiej gamie dodatkowych akcesoriów. Pozwoli Ci to w pełni dostosować Zafirę do Twoich indywidualnych potrzeb.

  1 Dostępność bagażnika rowerowego z wybranymi elementami wyposażenia jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają Dealerzy marki Opel.

Dalej
Wstecz
 • WSZECHSTRONNOŚĆ

 • FUNKCJONALNOŚĆ

Dalej
Wstecz Dalej
Wstecz
 • PRZEŁĄCZ SIĘ NA TRYB SPORTOWY.

  Nowa Zafira to 7-miejscowy minivan, ale prowadzi się jak rasowe auto kompaktowe, a opcjonalny układ jezdny FlexRide umożliwia przejście z komfortowego trybu prowadzenia w tryb sportowy.

Dalej