Wstecz
 • Astra Sports Tourer

  Opel Astra Sports Tourer Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.
  Od
  63 800 zł

  Piękne linie nadwozia, nieprzeciętne właściwości jezdne, obszerna przestrzeń bagażowa i nowoczesne formy łączności stawiają wersję kombi Astry wśród faworytów w swojej klasie.

Dalej

  SAMOCHODY KOMBI.

  Gama samochodów kombi Opla.

  Wygoda pięciodrzwiowego nadwozia oferującego pięć miejsc i otwartą przestrzeń bagażową to niewątpliwe zalety samochodów o nadwoziu kombi, które w Oplu nazywamy Sports Tourer. Obecnie w takim wariancie oferujemy stylową Astrę i dynamiczną Insignię oraz Insignię Country Tourer. Modele te łączą elegancki wygląd i znakomite właściwości jezdne.

  Samochody kombi przebyły długą drogę od swoich początków, kiedy przede wszystkim musiały być praktyczne. Przez lata aspirowały do miana komfortowych samochodów tworzonych dla kierowców, którzy cenią sobie dynamiczne prowadzenie typowe dla innych rodzajów nadwozia, ale jednocześnie potrzebują przestrzeni do przetransportowania większego ładunku.

  Jeżeli właśnie tego oczekujesz, to modele kombi Opla są stworzone dla Ciebie – to nowoczesna odpowiedź dla poszukujących komfortu, dynamiki i wszechstronności w pięknej formie nadwozia Astry lub Insignii Sports Tourer. Nadal czujesz niedosyt? Wybierz Insignię Country Tourer z napędem 4x4 i duszą SUV-a.

  Odkryj ich praktyczne wnętrza i przemyślane rozwiązania ergonomiczne. Jesteśmy pewni, że w zakresie elastyczności, funkcjonalności i wygody będziesz usatysfakcjonowany.

  Opel oferuje także szeroką gamę samochodów rodzinnych i SUV-ów.

  Astra Sports Tourer

  Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.
  Od
  63 800 zł