Wstecz
 • Cascada

  Cascada Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.
  Od
  116 200 zł

  Elegancki i wyrafinowany Opel Cascada
  o zachwycającej sylwetce kusi możliwością korzystania
  z uroków jazdy pod otwartym niebem.

Dalej

Kabriolety Opla.

Gama kabrioletów Opla.

Czy może być coś piękniejszego? Ciepły, słoneczny dzień. Prowadzisz kabriolet jadąc urokliwą nadmorską drogą, a słońce ogrzewa Twoją twarz. I nic nie zakłóca tego wymarzonego letniego krajobrazu. To właśnie takie przeżycia sprawiają, że kabriolety nie tracą na popularności.

 

Gdy się nad tym zastanowić, wszystkie auta były kabrioletami przed 1910 rokiem. Wtedy to Cadillac zaprojektował pierwszy samochód ze stałym dachem. Dziś, dzięki zaawansowanej inżynierii i możliwościom projektowania dachu, możesz mieć „wszystko” – ciepło promieni słonecznych na twarzy i wiatr we włosach podczas jazdy ze złożonym dachem oraz poczucie komfortu, elegancji i liczne udogodnienia – z zamkniętym dachem. Słowem – współczesnymi kabrioletami możesz cieszyć się przez cały rok.

Opel Cascada to elegancki, zachwycający idealnie zrównoważonymi liniami nadwozia samochód, czerpiący z wielopokoleniowego doświadczenia Opla w produkcji legendarnych kabrioletów, począwszy od Moonlight Roadstera z 1932, przez klasyczną Olympię, Speedstera czy Tigrę.

 

Jeśli na spełnienie marzeń o kabriolecie wolisz jeszcze poczekać, Opel oferuje także szeroką gamę modeli kombi, SUV-ów oraz aut rodzinnych, miejskich i sportowych – w rodzinie Opla każdy znajdzie coś dla siebie.

Cascada

Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.
Od
116 200 zł