Opel Vivaro Van - Start
Opel Vivaro - Aktualności

Stylowe wzornictwo i wyższy komfort: Opel Vivaro na rok modelowy 2014

Stylowe wzornictwo i wielofunkcyjność – Opel Vivaro na rok modelowy 2014 jest dostępny z Pakietem Kolor Edition zawierającym w zależności od wersji, między innymi, czarne 16-calowe felgi ze stopów lekkich, przyciemniane tylne szyby i klosze reflektorów.

Dowiedz się więcej

OPEL VIVARO VAN.

Poznaj samochód użytkowy średniej wielkości.

Opel Vivaro Van łączy atrakcyjne wzornictwo i komfort pracy kierowcy
z szeregiem zalet, które czynią go wyjątkowym na drodze i w bilansie Twojej firmy. Mocny, ekonomiczny i świetnie zaprojektowany, jest prawdziwym atutem w biznesie.

 

Oszczędny, funkcjonalny i wytrzymały, Opel Vivaro Van jest prawdziwym zwycięzcą. Sprawdź jego zalety.

  • Praktyczna użyteczność
  • Reprezentacyjny wygląd
  • Wygoda i komfort
  • Czysty, ekonomiczny napęd
  • Bogata oferta wersji

Do 8,4 m³ pojemności i 1 210 kg ładowności

Szeroka gama dostępnych wersji nadwoziowych oraz ich wariantów, jak i długa lista wyposażenia dodatkowego sprawiają, że Opel Vivaro jest wyjątkowo elastycznym
i wszechstronnym samochodem. Vivaro jest w stanie pomieścić każdy ładunek i będzie solidną podporą dla Twojego biznesu teraz i na przyszłość. Jakiekolwiek będą Twoje potrzeby, mamy taką wersję Vivaro, która je zaspokoi, a dodatkowo otrzymasz fachowe doradztwo
i profesjonalny serwis. Dzięki temu zestawieniu osiągniesz równowagę pomiędzy atrakcyjną stylistyką i ekonomiczną praktycznością.


Komfort dla załogi

Opel Vivaro został pomyślany, aby ustanowić nowe standardy w zakresie komfortu pracy kierowcy i pasażerów. Wytrzymałe, najwyższej jakości materiały, wygodne siedzenia, doskonałą wentylację i praktyczne schowki dostaniesz w standardzie.


Funkcjonalny i elegancki

Wdzięk Opla Vivaro jest niezaprzeczalny, to auto
z pewnością wzmocni wizerunek każdego biznesu.
Ale Vivaro jest także zdecydowanie praktyczny: chronione światła, pełnej szerokości tylne drzwi oraz doskonały dostęp do kabiny i widoczność na zewnątrz.


Oszczędny napęd wysokoprężny

Opel Vivaro oferuje paletę trzech sprawdzonych, ekonomicznych diesli o wysokich osiągach. Wszystkie przystosowane są do ciężkiej pracy, dobrze spisują się na drodze i nie wymagają częstych przeglądów. Gładko pracująca 6-biegowa skrzynia manualna lub zautomatyzowana skrzynia Easytronic daje kierowcy jeszcze więcej satysfakcji z jazdy.


Opel Vivaro Tour - Kolejne kroki
Kolejne kroki

Więcej informacji o Oplu Vivaro Van