Opel Vivaro - Komfort

Jazda testowa

Jeśli chcesz umówić się na jazdę testową wybranym modelem Opla, kliknij na poniższy link.

Zarezerwuj jazdę testową

Przestrzeń, komfort i udogodnienia.

Nie warto tracić cennego czasu przez niewłaściwą organizację. Opel Vivaro oferuje udogodnienia dla pasażerów, wyższy komfort i więcej schowków na najpotrzebniejsze przedmioty.

Powiększ

Miejsce kierowcy

Wysoko zamontowana dźwignia zmiany biegów, koło kierownicy z przyciskami sterowania systemem audio (regulowane w dwóch płaszczyznach), fotel kierowcy z wielokierunkową regulacją i podłokietnikiem oraz ergonomicznie rozplanowane wskaźniki i przyciski na desce rozdzielczej dają kierowcy poczucie optymalnej kontroli nad pojazdem.


Powiększ

Przestronne schowki w kabinie

Aż 9 otwartych i zamykanych, ulokowanych w desce rozdzielczej półek i schowków, nie licząc ergonomicznie umieszczonych uchwytów na napoje, ma łączną pojemność 24 litrów. Dodatkowo schowek pod podwójnym siedzeniem pasażera pomieści aż 54 litry ładunku. W sumie, więcej niż można by oczekiwać.


Powiększ

Przygotowany do pracy

Do przechowywania niezbędnych dokumentów, w zasięgu ręki kierowcy, służy podręczna przenośna podkładka z klipsem. Inne ułatwiające pracę elementy wyposażenia to:

  • Podwójne siedzenie pasażera Mobilnego Biura ze składanym oparciem środkowym, na którym znajduje się uchwyt na dokumenty i zagłębienie pod laptop (wyposażenie standardowe Furgonu Elegance)
  • Opcjonalny uchwyt na smartfona montowany na desce rozdzielczej, w zasięgu ręki i wzroku kierowcy
  • Opcjonalny uchwyt na tablet umożliwiający zamocowanie urządzenia z ekranem wielkości od 4,8”do 10,6”, tuż nad radioodbiornikiem

Dostępny jest również opcjonalny system bezkluczykowego otwierania zamków drzwi i sterowania zapłonem Open&Start®, z możliwością selektywnego blokowania zamków drzwi.


Powiększ

Najnowocześniejsze systemy multimedialne

Masz do wyboru kilka systemów audio i multimedialnych. Radioodbiornik R 16 BT USB w standardzie lub radioodtwarzacz CD 18 BT USB z dużym wyświetlaczem, wyposażone są między innymi w łącze Bluetooth® do strumieniowego odtwarzania muzyki i obsługi połączeń telefonicznych oraz port USB umożliwiający podłączenie zewnętrznych urządzeń mobilnych.
Tuner cyfrowy DAB+ jest dostępny jako wyposażenie dodatkowe.

Navi 50 IntelliLink oferuje 7-calowy kolorowy ekran dotykowy, na którym wyświetlane są mapy większości krajów europejskich, w widoku 2D. Żeby poszerzyć funkcjonalność systemu multimedialnego wystarczy połączyć go ze smartfonem. Darmowa aplikacja AHA* zapewnia dostęp do mediów społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter, i do internetowych stacji radiowych oraz ich obsługę za pomocą ekranu dotykowego systemu multimedialnego. Natomiast aplikacja Siri Eyes Free*, dostępna tylko na iPhone'y, umożliwia obsługę systemu za pomocą komend głosowych. Bardziej zaawansowany system, Navi 80 IntelliLink, wykorzystujący technologię IntelliLink Opla, wyświetla dostępne mapy w widoku 3D, a ponadto płynnie integruje najważniejsze funkcjonalności smartfona z pojazdem oferując obsługę za pomocą komend głosowych i szereg usług serwisu nawigacyjnego TomTom LIVE.*Aplikacja obecnie niedostępna w języku polskim.Powiększ

Podwyższony komfort jazdy

Opel Vivaro może być wyposażony w klimatyzację sterowaną manualnie lub elektronicznie, która dba o dobre samopoczucie pasażerów w kabinie.

Opcjonalne niezależne ogrzewanie postojowe sterowane pilotem umożliwia zdalne włączanie i wyłączanie nagrzewnicy oraz ustawienie czasu ogrzewania. Automatyczny rozruch systemu można ustawić do 3 razy na dobę, zyskując pewność, że wnętrze samochodu utrzyma odpowiednią temperaturę.

Wygodnym dodatkiem jest również opcjonalna kamera cofania (RVC) ułatwiająca kierowcy manewrowanie.