Opel Vivaro - Akcesoria

Jazda testowa

Jeśli chcesz umówić się na jazdę testową wybranym modelem Opla, kliknij na poniższy link.

Zarezerwuj jazdę testową

Oferta akcesoriów dla Opla Vivaro.

Opel Vivaro zachwyca charakterystyczną dla Opla stylistyką, która debiutuje w segmencie samochodów dostawczych. Jednak każdą wersję Vivaro można wzbogacić i uzupełnić o szereg akcesoriów.

 

Wejdź na www.opel.pl do sekcji Usługi Serwisowe, aby w elektronicznym katalogu poznać pełną gamę dostępnych Oryginalnych Akcesoriów Opel.

Powiększ

Komfort

Bez względu na to, czy wykorzystujesz Vivaro w codziennej pracy, czy też jest to Twój samochód rodzinny, ważne abyś czuł się w nim po prostu jak w domu. W gamie akcesoriów i wyposażenia dodatkowego znajdziesz wszystko, co niezbędne, od dywaników podłogowych po pokrowce na siedzenia, aby we wnętrzu Vivaro stworzyć prawdziwie komfortową, wręcz domową atmosferę.


Powiększ

Systemy multimedialne

Systemy multimedialne w Vivaro zapewnią Ci stały kontakt ze współpracownikami, rodziną i przyjaciółmi oraz na bieżąco poinformują Cię o warunkach na drodze lub podpowiedzą, jak najszybciej dojechać do celu.


Powiększ

Ochrona i bezpieczeństwo

Zadbaj o swojego Opla Vivaro, a będziesz cieszył się jego fantastycznym wyglądem znacznie dłużej. Pomyśl o komforcie swoich pasażerów i zabezpieczeniu przewożonego ładunku. Zapoznaj się z gamą wyposażenia dodatkowego i oryginalnych akcesoriów, obejmującą między innymi czujniki parkowania, kamerę cofania, wewnętrzne panele ochronne, siatki ładunkowe, chlapacze oraz foteliki dla dzieci.


Powiększ

Stylistyka

Opel Vivaro zachwyca zarówno stylistyką nadwozia, jak i aranżacją wnętrza. Mimo to chciałbyś zapewne dodać coś od siebie? Zapoznaj się z gamą akcesoriów obejmującą na przykład progi boczne i nakładki na lusterka.


Powiększ

Systemy transportu bagażu

Możliwości transportowe Opla Vivaro są naprawdę ogromne. Opel oferuje szereg oryginalnych akcesoriów, które umożliwiają przewóz różnego typu bagażu, zarówno wewnątrz Vivaro jak i na zewnątrz. Elementy aranżacji przedziału bagażowego, belki dachowe, platformy bagażowe, a także haki holownicze czy uchwyty wielofunkcyjne – wszystkie te akcesoria ułatwią transport ekwipunku. Nasza propozycja obejmuje oryginalne produkty Opla, a także rozwiązania naszego partnera – firmy Thule, lidera w zakresie systemów transportu bagażu.


Powiększ

Koła

Połącz doskonały wygląd z funkcjonalnością. Rodzaje obręczy kół obejmują felgi stalowe i ze stopów lekkich, które nadadzą Twojemu Vivaro jeszcze bardziej niepowtarzalny wygląd.